2726

گریع کن/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤕🤕🤕🤕

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 
2728

چ میتوان کرد☹️

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
چرا چیشده

عروسیم کنسل شد بعد یه سری اتفاقات افتاد که دیگه حاضر نیستم بدون عروسی برم از اون طرف الان ۶ ماهه وسیله هام رو باز کردم تو خونم چیدم از یه طرف ترس از بارداری از اون طرف مشکل برام پیش اومده مدام دکتر  زنان 😭 

حال من خوب است اما تو باور نکن!
کاش این روزا تموم بشه.شما چرا

کاش 

دیگه ازین وضعیت 

مدام تو خونه کار بچه ها بریز بپاش فقط بشور بپز 

بیرونم میرفتم همین بود بیشتر فک کنم افسرده شدم 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
کاش  دیگه ازین وضعیت  مدام تو خونه کار بچه ها بریز بپاش فقط بشور بپز  بیرونم میرفت ...

بهتون حق میدم واقعا دیگه همه دارن افسرده میشن😭

حال من خوب است اما تو باور نکن!