2733
2734
عنوان

یادمه شبی که...☻

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 99 پست
چیزیکه زیاده خر

ولی اولین تجربع خر میمونع تو ذهنت/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولی اولین تجربع خر میمونع تو ذهنت/

پس‌تا ابد میخای غصه اون خر لعنتیو بخوری

اون خر اگه میخاستت الان کنارت بود

وقتی اون نخاستت پس‌گور پدر خرترش

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2728
اره خیلی خیلی عاشقم بود ۴سال باهم بودیم خیلی بدولش کردم و شوهرکردم  صدتاعکس ازم داشت همه جور ...

خب چرا تمومش کردی☹

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل😆
اره نپص😽♥️

عی جان/

اصل بیع بونم/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2738
پس‌تا ابد میخای غصه اون خر لعنتیو بخوری اون خر اگه میخاستت الان کنارت بود وقتی اون نخاستت پس‌گور پ ...

من خودمو نمیگم ک..خر کیع بخام غصشو بخورم خاسم یکم شوخی کنم بات    /

اخی😥 الان ازش خبر نداری؟

نه اصلاااا

تا ۳سال بعدازدواجمم زنگ میزد ک فقط صداموبشنوه قط میکرد دیگه خطمو خاموش کردم اونم شهردیگست

دوستم نزدیکشونه ازش خبرداره ولی هیچوقت ازش نپرسیدم در چ حاله

من خودمو نمیگم ک..خر کیع بخام غصشو بخورم خاسم یکم شوخی کنم بات      /

توی‌شوخیا بعضس وقتا حرفای جدی هم هس😉

فک‌میکنم یه خری بوده که فکرش ازارت میده

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
توی‌شوخیا بعضس وقتا حرفای جدی هم هس😉 فک‌میکنم یه خری بوده که فکرش ازارت میده

ن من از سنگم/

هنوز دوستش داری؟

نه چون شوهرم بهترازاونه شرایطش فقط عذاب وجدانش دیونم میکنه ک چرا عاشقش کردم ولش کردم ارزوهاشو خراب کردم

من بچه دارم اون هنوز مجرده

یروز بهش گفتم اگه بزورم شوهرم بدن طلاق میگیرم باهات ازدواج میکنم

روحساب همون حرف مونده

ولی من زندگیمودوسدارم

خب چرا تمومش کردی☹

ابروم رفته بود شده بودم نقل مجلس بقیه ک عاشق ی پسرس فلان پسر فامیلشون همه ارزوشودارن خاستگارشه میگه نه 

هرجامیرفتم ازم میپرسیدن راسته با یه پسره ای همه جامیرین باهم؟هرکی میاد رد میکنی؟

دوستم در حقم خیانت کرده بود همه جاگفته بود

شب خواستگاریم من تواتاق با شوهرم حرف میزدم اون بدبخت بی خبراز همه جا پشت هم پیام میفرستاد ک اتفاقی افتاده؟چرانیستی نگرانتم توروخدا یچیزی بگو

ابروم رفته بود شده بودم نقل مجلس بقیه ک عاشق ی پسرس فلان پسر فامیلشون همه ارزوشودارن خاستگارشه میگه ...

وای عزیزم😭

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل😆
2706