2726
عنوان

خاستگار با این شرایط باشه شما چی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 49 پست

حتما پیشنهاد ی رستوران و بهش بده بهش میاد خسیس باشه

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درمورد خساستش نمیشه نظر داد ولی چ با خساست چ بخاطر بی حوصلگی من این اخلاقو ندوست😑

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
راست گفته با حقوق ۴ تومن مسافرتم میخوای؟ سالگردو عروسی م میخوای؟ بنظرت میشه؟

😐😐پس اون اقا با ۴ تومن زنم میخواد؟!😐

اینهمه ادم مسافرت میرن ی سالگرد ساده میگیرن عروسی میگیرن حقوق میلیاردی دارن؟!

باباشم تو هزینه عروسی کمک خرجه دیگ

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
درست ترین نظر این بود 

ممنونم❤

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
😐😐پس اون اقا با ۴ تومن زنم میخواد؟!😐 اینهمه ادم مسافرت میرن ی سالگرد ساده میگیرن عروسی میگیرن حق ...

با ۴ تومن سخته من دارم میکشم.

سالگرد ساده حداقل یه تومن میفته

تو رو خدا دعا کن  خونه بخریم😍😎
😐😐پس اون اقا با ۴ تومن زنم میخواد؟!😐 اینهمه ادم مسافرت میرن ی سالگرد ساده میگیرن عروسی میگیرن حق ...

باباش که بهش خونه داده بعد از ازدواج هم دستش تو جیب باباش لباشه 

حالا خدایی همه این خانمهایی که نظر دادن مجرد بودن هر سال مسافرت رفتن بعید میدونم همین که اسم شوهر میاد عقده های بچگی هم خالی باید بکنن 

2706