2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر بزرگت دیگه سنی ازش گذشته ولی هنوز نمیتونه موقعیتا رو درک کنه متاسفانه خیلی هم کینه ایه 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2731

بنطرم الان بخاطر کرونا نباید از کسی انتظار داشته باشی تو اینجور مراسما شرکت کنن.ولی خوب مادربزرگت هم عقده ای.شما هم تو مراسم فامیل مادربزرگت به وقتش شرکت نکنید تا حالش جا بیاد

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

عزیزم تو این کرونا مگه کسی مراسم هم میگیره شما کدوم کشور هستین ایران وضعش خرابه حتما اونجا خوبه که مهمونی میگیرن🤦‍♀️🤦‍♀️

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2738
هیچ جای متن ننوشته داییش کرونا داشته😑😑  باید حداقل سر خاک میرفتن با ماسک  اونا که مهمو ...

خب مادر ایشون به بهانه کرونا نرفته مهمونی 

حالا مراسم گرفته مادربزرگ به بهانه کرونا نرفته 

و توی کرونا مراسم مهمونی یکیه فرقی نداره نباید رفت

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
هیچ جای متن ننوشته داییش کرونا داشته😑😑  باید حداقل سر خاک میرفتن با ماسک  اونا که مهمو ...

حالا داییش نداشته اون هپه ادم هیچکس ناقل مبوده؟؟

همین کارا میکنید ۴۰۰ نفر هر روز برای ی ویروس میکنیم زیر خاک

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

کار مادر درست بوده کار مادربزرگ که صد البته درست تر که نرفته مراسم ختم ولی میتونست زنگ بزنه ولی حرفی که  به مادرتان زده خیلی بد بوده

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 

بچه ها یه کم منطقی باشید ، مراسمشون شاید فقط خودی ها بودن ، وظیفه مادربزرگش بوده حداقل سرخاک بره

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
حالا داییش نداشته اون هپه ادم هیچکس ناقل مبوده؟؟ همین کارا میکنید ۴۰۰ نفر هر روز برای ی ویروس میکنی ...

چرا میگی همین کارو میکنید؟ مگه من کردم عزیزم؟

بعد هم شاید مراسم فقط اعضای خانواده بوده اینقدر زود جبهه نگیرید الان سوال یه چیز دیگه ست 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
2706