2726

مادربزرگم(مادر پدرم) تو دوران کرونا مهمونی گرفته بود مامانم نرفت بخاطر کرونا حالا که داییم فوت کرد مادربزرگم(مادر پدرم) هم نه سر خاک اومد نه تو مراسم ها شرکت کرد و به بابام گفته که به مامانم بگه که چون تو مهمونی ها و دورهمی مادربزرگم(مادرپدرم) در دوران کرونا مادرم شرکت نکرده برای همین تو مراسم خاک سپاری داییم نیومده 

به نظر شما کار کدومشون اشتباه یا درست بوده؟

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکرسی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببخشیدا ولی مامانتون اگ مهمونی نرفت بخاطر رعایت کردن...مجلس ختم هم نباید میرفت دیگه....اصلا نباید مراسم میگرفتن توی این اوضاع

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

خب مهمونی و مراسم یکیه دیگه تو این کرونا 

پس حرفی نیست 

به خدا گفتم :بیا جهان را قسمت کنیم آسمان مال من،ابر هاش مال تو دریامال من،موج هاش مال تو ماه مال من،خورشیدمال تو، خداخندید گفت: بندگی کن.. همه دنیا مال تو..من هم مال تو
برای مریض کرونایی ختم گرفتید عقلتون قربون برپ

هیچ جای متن ننوشته داییش کرونا داشته😑😑 

باید حداقل سر خاک میرفتن با ماسک 

اونا که مهمونی و ... هم میگیرن حتما بیرون هم میرن اما سر خاک رفتن اینقدر سخت بود واسشون یعنی

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️

کار مادرت درست بوده نرفت 

ولی درست مادربزرگت حرفش اشتباه بوده ولی تو این دوران مادرت نباید توقعی داشته باشه و ناراحت بشه که نیومدن و همینم بگه بهشون تا شاید خجالت بکشند از حرفشون

هر دوتا 

چه جور تو مراسم متدربزرگت کرونا هس با اون جمعیت کم

ولی تو مراسم داییت کرونا نیست!

پعلومه مادرت دنبال بهونه میگشته

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
2706