2703
2553

سلام خانوم های عزیز

وقتتون بخیر

من و دوستام دانشجوی پزشکی مشهدیم

و روی یه طرح تحقیقاتی کار میکنیم با عنوان

"بررسی ارتباط هوش هیجانی با اضطراب سلامتی در جریان اپیدمی کرونا ویروس"

و به اطلاعات شما بدون اسم و شماره و کاملا محرمانه نیاز داریم

اگه این فرم رو پر کنین ممنون میشم فقط سه دقیقه زمانتون رو میگیره

باسلام خدمت هموطنان عزیز

پرسشنامه حاضرجهت انجام پروژه تحقیقاتی با عنوان"بررسی ارتباط هوش هیجانی با اضطراب سلامتی در جریان اپیدمی کرونا ویروس"

براي گروه سني  40_18سال طراحی شده است .این پرسشنامه بدون نام بوده واطلاعات شخص«شماره موبایل و...»پاسخ دهندگان ثبت نخواهد شد خواهشمندیم با پاسخ های صادقانه خود مارادراین تحقیق یاری بفرمایید🙏🏻ودرصورت صلاحدید آن را برای اطرافیانتان ارسال فرماييد.

https://www.digisurvey.net/answers?sid=_46XeFpKE6XKUihqTwmk3w==

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

منم انجامش دادم :)

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
اگه بین ۱۸ تا ۴۰ سال هستین لطفا پرسشنامه رو‌ پر کنین و با لایک تاپیک یا نوشتن پر کردم اطلاع بدین سو ...

پر کردم ولی ببخشیدا ده دقیقه زمان برد😁

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

پر کردم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706