2733
2734
عنوان

به کارما چقدر اعتقاد دارید ؟

270 بازدید | 38 پست

من قبلا یکی از خواستگارامو رد کردم خیلی دوسم داشت ۲ سال ب پام موند ولی مهرش ب دلم ننشست 

حالا عاشق یکی شدم و امروز با هم کات کردیم برا همیشه ب خاطر ی یری مستئل وحشتناک جبران ناپذیر 

این تاثیر کاراماس تو زندگیه من ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زیاد

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

خدا عقل داده به آدم وقتی یکی نمیخوادت ک نباید به پاش بشینی 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

از وقتی تاپیک اون دختره رو توی پربازدید ها خوندم ک شماره دوستشو توی دیوار پخش کرده اعتقادم شونصد برابر شد😐

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  
من خیلی خیلی معتقدم ولی این کارما نیست اگه شما بازی ندادی و از اول گفتی دیگه کوته فکری ایشونه

با هم بودیم ولی ازش زده شدم و بهش گفتم نمیخوامش 

حالا عاشق شدمو عشقم گفت نمیخوادم 

2706