2410
2553
عنوان

مامان بیشعور من😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 38 پست
چقدر راحت به خاطر همچین چیزای کوچیکی به ماماناتون فحش میدید

چیز کوچیک؟؟؟؟؟

واقعا متاسفم 

توانایی بچه شو ببره زیر سوال اونم با حالت تمسخر چیز کوچیکیه؟!!!!!!!! 

اونم از طرف یه مادر! که بیشترین تاثیر‌و رو اعتماد بنفس بچه داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درسم همیشه خوب بود تیزهوشان بودم الانم تو یه دانشگاه خوب دارم درس میخونم واقعا نمیفهممش، مردم ب ب ...

اگه اون مادر نبود تو الان به اینجا نمیرسیدی 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2720

متاسفانه پدر مادرا نمیدونم چرا این کارارو میکنن،عزیزم شما کاری و انجام بده که خودت فکر میکنی درسته،برای پیشرفت خودت هرکاری لازم هست انجام بده،از هیچ کاریت که هنوز انجام ندادی به هیچکس نگو حتی مادرت،مشورت بکن ولی با کسی که هم علمشو داره هم تجربشو،گریه فایده نداره تصمیم بگیر بلندشو انجام بده،بذار فک کنن نمیتونی اصلن مهم نباشه برات

اون حرفی که میخوای بزنی و اول به خودت بگو ببین ناراحت نمیشی بعد به زبون بیار🙋🏻‍♀💫

واقعا میتونین مادراتون رو فحش بدین؟من مادرم خدابیامرز تا میگرنش میگرفت فحشایی میداد که از گفتنش شرمم میشه جرات نداشتم راه برم چنان سرم دادمی کشید تا ۲۴ساعت رعشه میگرفتم ولی یکبار بهش تو نگفتم الانم که ندارمش و پراز حسرتم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2714
تو چرا جواب منو ندادی🥺

دادم که دیفونه برگرد تاپیک قبلی نگاه کن وای اصلا باورم نمیشد دوباره دوستامو پیدا کردم    

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   

بچه ها برای اینکه جواب ازمایشای مامانم منفی بیاد ب امید خدا ندر صلوات گرفتم یااایت الکرسی یا زیارت عاشورا هرچی ک‌میتونید میشه بخونید و بگید بهم ک‌کدومو میخونید😭🙏

شاید نفس یکیی گرفت

التماستون میکنم سرنمازاتون دعا کنید😭🙏

یه صلوات مهمونم کنید💕
چیز کوچیک؟؟؟؟؟ واقعا متاسفم  توانایی بچه شو ببره زیر سوال اونم با حالت تمسخر چیز کوچیکیه؟!!!! ...

عزیزم تحصیلات خیلی مهمه ،من خودم خیلی برام مهمه ولی باور کن ادب خیلی خیلی مهمتره 

اگر یه روزی مجبور شدی بین ادب و تحصیلات یکیو انتخاب کنی حتما ادبو انتخاب کن

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
من درسم همیشه خوب بود تیزهوشان بودم الانم تو یه دانشگاه خوب دارم درس میخونم واقعا نمیفهممش، مردم ب ب ...

حالا درسته درست خوبه ولی تربیتت اقتضاحه

شکر خدا که نام علی در اذان ماست...⁦❤️⁩
2706