2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نو نامزد نو

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

خونه پدرشوهرم اینا بودم اونا همه تو حال بودن تی وی میدیدن بعداز شام بود من تو اتاق شوهرم بودم ،شوهرم نبود رفته بود پایین یکاری انجام بده، منم گوزیدم دوتا با صدای بلندددد، چند وقت بعد حرفش شد گفتم کسی بگوزه صدا میره بیرون گفت آره خیلی صدا میره نمیدونستی؟ نکنه گوزیدی؟ آبروم رفت

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

من تازه عقد کرده بودم. می‌خواستم چس کلاسم بزارم. خلاصه کیفم تو ماشین بود رفتم بیارم سوعیچش از اینا که دکمه میزنی باز میشه در بود خلاصه گفتم حالا من یه چی میزنم ماشین مردم خراب میشه بچه بودم خلاصه کلید انداختیم تو در ماشین و باز کردیم بعد خواهر شوهرم کوچیکه گفت عزیزم این دکمه میزنی باز میشه این میزنی بسته میشه منم کلی خجالت کشیدم 

میشه برا حاجتم وعاقبت بخیریم صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد. هر کی این امضا رو دید صلوات مهمونم کنه
2738
خونه پدرشوهرم اینا بودم اونا همه تو حال بودن تی وی میدیدن بعداز شام بود من تو اتاق شوهرم بودم ،شوهرم ...

😂😂😂😂

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️