2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یبوست نیست عزیزم

نی‌نی تو شکم مامانش غذا نمی‌خوره و قاعدتا سیستم دفعش کار نمی‌کنه

سیستم دفع بعد از تولد راه می‌افته و تکمیل میشه

الان بابت همون اذیته

خوب میشه انشالله

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2456

پسر منم همین طور بود بردمش متخصص کودکان دو تا قطره داد خوب شد. 

برا این که نفخ میکنن این طورن

خودت غذاهای نفاخ نخور. 

خیار و کاهو هم همین طور. 

اگه هم خوردی یه بادشکن و ضد نفخ مثل زیره بخور. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2714

خب پدی لاکتو قطع نکن بهش بده

کولیکزم خوبه بدی گیری میچرم بده

واقعیتش باید صبر کنی دورش بگزره

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

پاشو ب داخل شکمش فشار میده؟ این کولیک داره 

قطره کولیکز باید بدی برای دردش

اگه تو دفع زور میزنه قطره پدی لاکت 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
پاشو ب داخل شکمش فشار میده؟ این کولیک داره  قطره کولیکز باید بدی برای دردش اگه تو دفع ز ...

تو دفع باد زور میزنه .شیر خشک نان میدم با شیر خودم اخه شیرم کمه سیر نمیشه گریه میکنه

❤💑❤👶❤
تو دفع باد زور میزنه .شیر خشک نان میدم با شیر خودم اخه شیرم کمه سیر نمیشه گریه میکنه

اها تو دفع باد معده باید شربت دایمیتیکون بدی . منم میدم .. بعد بچه رو ب شکم بخوابون وقتی خودت بالا سرشی 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم