2737
2734
😂

امشبم رشته پلو پختم همون ماکارانی وبرنج😆😆😂😂

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکبررررر😐😂😂😂😂

😂😂😂😂فحش بارونت کردم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

منم ماکارونی خوردم بعدشم پشمک الانم شیر کاکائو با کیک   معدم واقعا گناه داره همشم اثرات خونه نشینیه  نیمساعت دیگ میخام لواشک بخورم ک قشنگ اشتهام باز بشه برای خوراکی🤣

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
من چند روزه حالم خرابه روحیم داغونه هیچی نمیتونم بخورم نوش

ایول باباااا منم حالم بده اما حالم بد باشه عین غوووول میخورم فقط. چه با کلاس حالت بد میشه😂 امیدوارم زودتر اوکی بشی😚❤

2738
ایول باباااا منم حالم بده اما حالم بد باشه عین غوووول میخورم فقط. چه با کلاس حالت بد میشه😂 امیدوارم ...

لاغرم هستم تازه ی کم پر شده بودم تف💦 

انشالله شماهم همیشه خوب باشی

2706