2726

داشتم تایپ میکردم قفل کردید. اصلا به حرف کسی اهمیت ندهید. همین اهیمت دادن ها از آدم یه فرد ضعیف می‌سازه. و دوم اینکه من هم پختم برنج شفته با تن ماهی. و اینکه بخاطر این میگن ساده ای چون ممکن ولت کنه و تو برات خاطره بشه مثل من. تو هم هر کار فکر میکنی درست انجام بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خوبی کردن باید یکم عقلانی باشه میخای غذا بدی ب مردم ب نیازمند بده:/فازت چیه فک میکنی با این کا ...

شما کمتر مته به خشخاش بزار 

واسه دو تا قاشق غذا چرا انقدر بزرگش میکنی 

اسی هم که ماشالله از بس نرماله گیر داده به حرف شما 

شما کمتر مته به خشخاش بزار  واسه دو تا قاشق غذا چرا انقدر بزرگش میکنی  اسی هم که ماشالله ...

😂😂😂😂نابود کردی

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2728
بیا یکیم که گفت نرمال نیستی فقد بلدین دل بشکنیم میگم چیز دیگ ای بعضیا بلد نیستن

جمعش کن بابا 

امثال شما و سارینا زیاده تو سایت فقط دنبال توجه و محبت هستید 

نمیشه بهتون گفت تو 

نمیدونم ادا در میارید یا واقعا اینطورین 

ببین دوست پسرت ازت درخواست فیلم بد کرده بعد شما واسش غذا میپزی؟ چرا برای خودت ارزش قائل نیستی

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
برو حرف زدن و طرز برخورد با آدما رو یاد بگیر خواهشا بچه ده ساله هم میدونه از چه کلماتی استفاده کنه ...

آقا اصن من دیونه ام ولش کن عزیزم 

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔
شما کمتر مته به خشخاش بزار  واسه دو تا قاشق غذا چرا انقدر بزرگش میکنی  اسی هم که ماشالله ...

الان واسه نرمال نیستی شصتا تاپیک میزنه😂😂

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

به نظر من تو نرمال هسی اتفاقا فقط میخای بگی منم دوسپسر دارم😒

یکی مثه من بدبخت ن بابا داره ن ننه اونوقت تو مینالی چرا غذا ندادم باون😑

ما بد نبودیم بلد بودیم دنیا مارو نمیخورد ما ساده بودیم نبودیم کع روحمو نمیبرد ببرع بچرخونع بعد بیای بگی مرد!
واقعا نباید بپزی  دلیلش اینه ما زن ها به اندازه کافی فرصت برای آشپزی داریم چرا الان

نه دیگه اون‌موقع با جون و دل بعد از ازدواج با زوووووووور😂

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
ببین دوست پسرت ازت درخواست فیلم بد کرده بعد شما واسش غذا میپزی؟ چرا برای خودت ارزش قائل نیستی

عزیزم اون قضیه مال قبلا غذا واسه قبلا بود

من دلم تنگه واسه یه دلخوشی کوچیک، واسه یه همسفر ساده که باهاش بزنم جر بدم این جادرو.... 👩‍🎤🕸️🎈🖤لطفا عقده ای ها منو ریپلی نکنن😏⛔

چند سالته تو؟ 

ازت درخواست فیلم بد کرده باید میزدی تو دهنش که ۳۲ تا دندونش بریزه 

اونوقت پاشدی غذا میبری براش 

بدبخته ساده 

چی بگم به تو 

اون مرتیکه منحرف میخواد ازت سواستفاده کنه مگه کمبود محبت داری مث کنه چسبیدی بهش 

2706