2737
2734
عنوان

بنظرتون این خوب بود فرستادم؟

190 بازدید | 17 پست

بچها شوهرم فعلا دستش خالیه اما بخاطر انتظارایی که داشتن ازم منم الان متقابلا ازشون انتظاردارم و واسم مهمه تاپیکای قبلمو بخونید متوجه میشید

منم براش اینوفرستادم:

ولی بنظرمن بشین با بابات صحبت بکن بگو (اسم خودم😄) اینا برامن کم نزاشتن اون از بله برون اون از جشن عقد منم که واسه قربونی نتونستم ی تیکه طلابراش بخرم حداقل یلدارو واسش جبران کنم جلو بقیه سرشکسته نشه زنم اون منو بالابرد الانم نوبت منه جبران کنم واسش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نميدونم كلا جشن و هديه اي كه بخاطرش درخواست كني به نظرم ارزش معنوي نداره

پررویی کردن منم میخوام مثل خودشون رفتارکنم ...خودمم میدونم واقعا چیزیکه درخواست کنی اون لذتیوکه خودش بگه و بگیره رو نداره

قشنگیش ب اینه که خودش برات بخره ن تو ازش خواهش کنی ک خانوادش بخرن

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2738
خودشون شعورندارن من سرشکسته میشم 

سر شکسته؟

مگه اشتباهی انجام دادی؟

اینجوری بخوای فکر کنی خودتو نابود میکنی

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
سر شکسته؟ مگه اشتباهی انجام دادی؟ اینجوری بخوای فکر کنی خودتو نابود میکنی

من همه مراسمارو به نحو احسن مامانم برام گرفت بخداعیدقربونی فقط چارتا لباس و کیک ومیوه شیرینی اوردن ،اجبارکردن جشن عقد بگیرین ماآبرو داریم فلان بسار بعدکه گرفتیم میگفتن عروسی نگیرین خیلی زرنگ تشریف دارن

واقعا؟ پس حق داری عزیزم 

هیچکس درک نمیکنه ...میخوام بهش بگم طلا نیاری منم هرچی طلابابام برام گرفته رو میبرم بازار واسه مامانم طلامیگیرم مال خودش دیگه باخودم توخونه تونمیارم

زن داداش من هیچی خرج نکرد جتی جهیزیه اشم داداشم اکثرشو خرید 

داداشم تا لباسای بله برونشو خریده بود

کلا زن داداشم طلبکاره 

به زور کادوهاشو میگیره ما حس خوبی دریافت نمیکنیم ازش 

ولی اگه شما خوب هزینه کردین و اونا هم از ابتدا پرتوقع بودن پس شماهم حق داری 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
2706