2737
2734
عنوان

بی محلی خواهرشوهر

250 بازدید | 16 پست

جفتمون تودوران عقد هستیم ولی ما زودتر عقد کردیم تا مجرد بود رابطمون خوب بود ولی از بعد ازدواجش بهم بی محلی میکنه تاجایی که تاحالا بهم دیگه بی احترامی نکردیم ولی عملا باهم یک کلمه هم حرف نمیزنیم!!!اینم بگم سر یه مسائلی باشوهرم قهر کرده و من و اون تاحالا کوچکترین تنشی بینمون نبوده

نگین به درک برات مهم نباشه اخه من به راه دور ازدواج کردم خیلی غریبم اونجا دوست داشتم رابطمون باهم خوب باشه 

خوبه روابط محدود باشه البته با احترام. 

رفت و آمد زیادی ممکنه سوتفاهم پیش بیاره 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب حالا که قیافه گرفته کلمه ای جز به درک  نمیشه گفت، معمولا زنداداشا قیافه میگیرن  نه خواهر شوهرا،   عزیزدلم  رابطه تو با شوهرت بهترین  رابطه ای  که میتونی داشته باشی  تو غربت هم باشی شوهرت خوب باشه احتیاج به کسی نداری حوصلت سر رفت میری کلاسی چیزی  وقتی کسی  به تو بی محلی میکنه  تو هم همین کارو باهاش بکن بشینه سرجاش

اصلا دنبال صمیمیت نباش عزیزم منم شهر غریب بودم ۱سالوخورده خاهرشوهرم فک میکردم باهاش صمیمی باشم خوبه وتنها نمیمونم ولی خب اشتباه بود ومتوجه شدم فقط روابط باید در حد احترام وخیلی رسمی باش اونجوری احترام خودت حفظ میشه و توقعات بیجا هم ایجاد نمیشه اونقدر کار هست کلاس هست که بتونی باهاش وقتتو پر کنی دوستم پیدا میکنی 

2738
خوبه روابط محدود باشه البته با احترام.  رفت و آمد زیادی ممکنه سوتفاهم پیش بیاره

نمیخام خیلی باهم خودمونی باشیم ولی دلم میشکنه من اونجا تنهام فقط وقتایی که شوهرم میاد خونه تنها نیستم

ولی اون دائما با فامیلا دررفتو آمد 

نمیخام خیلی باهم خودمونی باشیم ولی دلم میشکنه من اونجا تنهام فقط وقتایی که شوهرم میاد خونه تنها نیست ...

خب اون با فامیلای خودش در رفت و آمده

شمام با همسرت برو اینور اونور. 

وقتی ن بحثی بوده ن دعوا چرا الکی ذهنتو درگیرش میکنی گلم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706