2737
2734

۳

خوبه 

بالا ۶خطرناکه

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از ازمایش سر در نمیارم اگر کروناش مثبته شما و بچتون ناقلید حداقل ۱۴ روز باید تو خونه بمونید ی وقت نری جایی ها

همسرت بره تو اتاق درم ببنده

دسشویی هم هر وقت رفت بعدش ضدعفونی کن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

عیب نداره فقط مراقبت کن و بده زیاد بخوره

خودتونم بخورید

بیشتر مایعات

شنیذم هرچی بیشتر بری دسشویی بهتره

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
۳ خوبه  بالا ۶خطرناکه

درباره ازمایش برام توضیح میدی؟؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2738

اگر همسرتونو +شدن  توی اتاق قرنطینه کن شاید اصلا شمانگیرید 

خواهشا بچه روهم به کسی ندید که ممکنه ناقل باشه

خورد خوراکتونم بدون چربی مقوی وگرم ومیوه وابمیوه طبیعی 

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   
درباره ازمایش برام توضیح میدی؟؟

عزیزم در ازمایش خون تعداد گلبول سفید لنفوسیت ها و غیره ،باعث میشن مقدار التهاب و عفونت خون را نشون بدن 

نرمالش صفر تا یک هست 

اما اگه تا ۶ رسید زنگ خطر نیست فقط باید مراقبت بشه.

اما از ۶به بالا زنگ خطره 

خدا رحمت کنه پدر مرحومم را ، اگه خواستی براش فاتحه بفرست 

دکتر پدرم توضیح داد

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
عزیزم در ازمایش خون تعداد گلبول سفید لنفوسیت ها و غیره ،باعث میشن مقدار التهاب و عفونت خون را نشون ب ...

ممنون چشم حتما میخونم

این همون تست پی سی ار ه؟؟؟ که اینا رو نشون میده؟

پدرتون کرونا داشت؟

ممنون چشم حتما میخونم این همون تست پی سی ار ه؟؟؟ که اینا رو نشون میده؟ پدرتون کرونا داشت؟

نه عزیزم یه تست از مخاط بینی هست 

این از طریق خون هست 

پدرم عمل انسداد روده انجام داد بعدش آمبولی کرد بعدش کرونا 

نه عزیزم یه تست از مخاط بینی هست  این از طریق خون هست  پدرم عمل انسداد روده انجام داد بع ...

خدا رحمتش کنه

2706