2726
عنوان

خیلی تنهام

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 72 پست
وقتی گفت نداری هنگ کردم موندم چطوری بگم کاری نکردم اخه

خب میدونی کلا بعضیا تو دوران پریودیشون پرده شونو از دست میدن
فقط خداکنه شوهر آدم انسان باشه یه چیزایی رو درک کنهه

وقتی جنس مخالف میبینی بامزه نشو لعنتی !
خب میدونی کلا بعضیا تو دوران پریودیشون پرده شونو از دست میدن فقط خداکنه شوهر آدم انسان باشه یه چیزای ...

شوهرم برگشت گفت پردت کو مریم....اصلا نفهمیدم چی بگم گریه میکردم..بعد صدای ابجیش زد ابجیش گفت بعضیا اینجورین و ارتجایی هستو این حرفها بعد رفتم دکتر گفت ک قوس داره پاره نشده وقتی بیحسم کرد دید پاره شده بعد دوختن برام

خدایا همه مریضارو شفا بده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلیامیگن خداروشکر کن بلایی بدتر سرت نیاورد ولی چه کنم فقط غصه سه سال عمر وجوونیمو بکارتم رومیخورموه ...

من یازده سال عمرم +یه بچه رو پشت سر گذاشتم خیلی روزای سختی گذروندم هنوزم ادامه داره اما ناامید نیستم

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
یعنی چی😔

یازده سال با یه نفر بودم بکارتم رو هم از دست دادم تو این مدت باردار هم شدم بچمو با بدبختی بدنیا اوردم اونم درگیر من شد و نموند چی بگم زندگیم سراسر همش درده

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
برو مشاوره گلم  اشتباه منو نکن  هر کس یه جوری نابود میشه یرو مشاوره خودتو نجات بده&nb ...

روانشناسم رفتم  فقط فکرپولن😔

أَلا بِذِكرِ اللَّهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ  
یازده سال با یه نفر بودم بکارتم رو هم از دست دادم تو این مدت باردار هم شدم بچمو با بدبختی بدنیا اورد ...

بمیرم برات خیلی ناراحت شدم خدا به دلت صبربده

أَلا بِذِكرِ اللَّهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ  
بمیرم برات خیلی ناراحت شدم خدا به دلت صبربده

خدا نکنه عزیزم اصلن به خودت انرژی منفی نده خداروشکر کن رها شدی از دست کسی که دوست نداشته هنوزم خیلی امید هست برای خوشبختی یه ترمیم کن و به زندگیت ادامه بده خدا به وقتش بختت رو باز میکنه 

2706