2726
عنوان

خیلی تنهام

699 بازدید | 72 پست

همیشه مطالب نی نی سایت رومیخوندم ولی عضو نمیشدم تاامشب.ازبس حالم بدبوددلم خواست یه جایی حرفمو بزنم دردودلی بکنم باهم جنسای خودم.

من یک دختره 26سالم باقیافه معمولی تحصیلاتم لیسانسه درخانواده ای بی پول و صبح تاشب دعوا.

سه ساله کارمیکنم باحقوق 500تومن.در یکی از شهرستان های فارس.

سه سال پیش بااقا پسری دوست شدم به قصدازدواج ایشون خدمت سربازی میخواست بره.پولداربود وخانواده بااصالت . یک سالی روسرم بودکه باهام رابطه برقرارکن میگیرمت راضی نمیشدم.ادمی بودم که دخترای این مدلی رو نصیحت میکردم و قضیه نداشتن بکارت توشهرمون تابو محسوب میشه.ایشون بعدیک سال باهزار وعده وعیدقسم قران ومادر بکارتم روبرداشت وبعدش عوض شد ودوسال عذابم دادمنم محض بکارتم تحمل کردم فحشاشوبی احترامیشا واخرم ولم کرد حتی التماس خونوادش کردم لااقل بگیرتم طلاقم بده ابروم نره ولی بی فایده بود.دوماهه ولم کرده. هیچ خاستگاری ندارم هیچکس منونمیگیره چون پولدارنیستیم قیافمم معمولیه   اشتباهموقبول دارم تاوانشم دارم میدم شایدالان خیلیابگن میخواستی نکنی ... دلم میخوادازدواج کنم تشکیل زندگی بدم ولی نه کسی میادخاستگاریم نه نداشتن بکارتم اجازه میده.داشتم پول جمع میکردم ترمیم کنم حتی دکتریم نمیشناسم که برم.خیلی غصه دارم هیچکس منونمیخواد خیلی تنهام حتی رفیقیم ندارم وقتم بگذرونم بااینکه شاغلم خاستگارندارم.این چه زندگیه اخه من دارم زجرمیکشم جوونیموحروم اون کردمواون پی خوش گذرونیش باکس دیگه  ببخشیدطولانی شد.....

أَلا بِذِكرِ اللَّهِ تَطمَئِنُّ القُلُوبُ  

همینه دیگه تو این روابط فقط دختر طفل معصوم ضربه میخوره پسرا که میرن پی زندگیشون آب از آب تکون نمیخوره

حالا که دیگه گذشته سرزنشت نمیکنم تجربه ای بود برات اما به چه قیمتی عزیزم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همینه دیگه تو این روابط فقط دختر طفل معصوم ضربه میخوره پسرا که میرن پی زندگیشون آب از آب تکون نمیخور ...

درسته بهش رسیدم ولی دلم میشکنه وقتی همه منومقصرمیدونن

نگران نباش  درس میشه دوست منم شرایط شمارو داشت  الان با ی اقایی اشنا شده ک پسره میخادش ...

عادیشم کسی نمیادخاستگاریم دیگه وقتی بدونن ک بکارتم ندارم...

توکل به خدا کن زیاد فکروغصه نخورین  خب هرکسی یه طالعی داره و یه قسمتی... امیدوارم خوشبخت بشین

توکلم به خودشه خیلی نمازمیخونم دعامیکنم...ولی فعلاکه هیچ

خدا لعنتش کنه

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.

ببین برا زندگی کردن خودتو محدود به ازدواج نکن. 

سعی کن تو تنهایی خوش باشی و زندگی کنی. برو مشاوره و ازش بخواه کمکت کنه خودت تنهایی خوش باشی 

ببین منطورم این نیست همش بری مسافرت. پولای زیاد استفاده کنی. 

متلا ماهی به بار برو رستوران و به هیچی فکر نکن 

اون اتفاقی که برات افتاده و حتما نخواه با ازدواج خوشبخت بشی

خودت خودتو خوشبخت کن

خیلی ناراحت شدم  یکیو میشناختم که تو دوران دوستی حتی باردارشد بچه رو سقط کرد بکارتشم ترمیم کرد ...

پیشدنیشون بلنده😔

2706