2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسی هستی؟؟بیا بگو چیکارا کردی مثبت شدی؟؟منم تعیین جنسیتی ام و یبار منفی شدم خاهش کمکم کن

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
بله مثبت شد تازه رفته تو سه ماه ان شاالله برای شماهم مثبت بشه🙏

بی زحمت راهنماییم کن .چیکارا کردی؟استراحت مطلق؟داروهات چیا بود؟چیا خوردی؟؟

اول رفتم مرکز ناباروری و گفتم اومدم برای تعیین جنسیت اونا هم یه نوبت مشاوره بهم دادن پیش یکی از همون دکترهای اونجا بعد که داروهای تحریک تخمک گذاری میدادن و یک روز در میون میرفتم معاینه میشدم و سو نو میکردن داروهامم گونال اف و سینال اف بود و چیزهای دیگه دقیقا یادم نیست چون یک سال گذشته بعضی آمپول ها زیر جلدی بود یعنی دور ناف تزریق میشد بعضی هاش بازو بعضی هاش هم عضله خلاصه یه چند تایی تخمک آزاد کردم که البته کم بود و زیاد کیفیت نداشتن چون من پلی کیستیک بودم دکترم دوز کم دارو بهم زد که هایپر  نشم اون موقع یه کمی نا امید شدم بعدش اچ سی چی و هاش سی چی زدن که تخمک ها آزاد بشن و بهم یه روز نوبت دادن که  بدم برای تخم کشی قبلش هم از همسرم نمونه گرفتن تخمک کشی با بیهوشی ساده همراه بود ولی فقط دوتا تخمک داشتم که همونارو لقاح دادن و روز پنجم جنین هامو فرستادن ژنوم و بهم گفتن بیا برای انتقال البته تا اون لحظه از جنسیت جنین ها بی اطلاع بودم خیلی استرس داشتم صبح زود رفتیم اما تا ساعت ۹ جواب نیومد تا بالاخره صدامون کردن و گفتن هردو جنین پسر هست ما هم یکی شو فریز کردیم و یکی شو انتقال دادیم و تا غروب مرخص شدم ولی چشمت روز بد نبینه ۵۰ تا پروژسترون برام نوشت روزی دوتا  منکه از همون روز اول احساس کردم گرفت ولی بیست روز بعد رفتم ازمایش دادم و مثبت شد و الان عزیز دلم کنارم خوابیده و توی سه ماه هستش

برای من کل پروسه یک ماه طول کشید از روز دوم پریودی تا ماه بعد امیدوارم برای شماهم خیلی زود نتیجه بده عزیزم

آها راستی اینم بگم برای اینکه رحمت گرم بشه و ایشالله همون بار اول بگیره روغن سیاه دونه را به زیر شکمت(روی رحم)ماساژ بده و گرمی بخور فقط تا قبل از انتقال

باد کش درمانی بکن رحم رو با همون روغن سیاه دونه 

دو روز قبل و بعد از انتقال لوبیا سبز پخته شده بخور نشاسته رو تو آب جوش حل کن و بخور اینا لانه گزینی رو بالا میبره

یه تاپیکی بود تو این زمینه خیلی کامل بود اگه پیدا کردم لینکشو برات می زارم از تجربه های دیگران استفاده کن انشالله موفق بشی

اول رفتم مرکز ناباروری و گفتم اومدم برای تعیین جنسیت اونا هم یه نوبت مشاوره بهم دادن پیش یکی از همون ...

چجوری بود ک روز اول حس کردی گرفته؟؟بغیر پروژسترون دیگ چیا داشتی؟

آها راستی اینم بگم برای اینکه رحمت گرم بشه و ایشالله همون بار اول بگیره روغن سیاه دونه را به زیر شکم ...

اها برا بعد انتقال چ غذاهایی بیشتر خوردی؟استراحتت در چ حد بود؟داروهاتو چ زمانی تزریق میکردی؟؟

خدا کوچولوتو برات حفظ کنه 😍ببخشید زیاد میپرسم سوال...

برام خیلی دعا خیلیییی...اره تو اون تاپیک هستم

2706