2737
2739
عنوان

شما قبول میکنید بااین آدم ازدواج کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 82 پست

آره چرا نه.. خب رفته باشه خواستگاری، یه مساله عادیه 

همسر من دوسال میرفت خواستگاری آخرش باهم ازدواج کردیم الان تو محلشون میرم دختر همسايه شونو میبینه میگه من قبلا خواستگاری این رفتم نشده... برا من مهم نیست نشده چون خدا نخواسته خدا برای من خواسته

چون تو فامیل اومده خواستگاری.  به نظرم اگه ازدواج سر بگیره یکم سخت میشه.  به هر حال یاد دوران خواستگاریشه با دخترخاله تون بیفته.  یا دختر خاله به فکر بیفته که ایشون قبلا خواستگارشون بودن

میشه برای اینکه زودتر ی ازدواج موفق داشته باشم برام صلوات بفرستید.  ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دلم نمیخواست

اگه از اول من پسندش بودم خواستگاری دخترخالش نمیرفت

پس من نفر دومم

احتمالا چشمش دنبال دخترخالش بمونه

چون فامیلن خیلی همو میبینن

و در کل تو زندگی مشکلی پیش بیاد مقایسه میکنه

از قبل میگن دوری و دوستی

بعدش همش اونو باتو مقایسه میکنه

والا این نظر منه

2728
ممکنه دختر خاله رو ببینه و فک کنه بهش  اگه عین خیالش نیست دختر خالت و همینجوری بدون عشق رفته خ ...

اره عشقی نبوده

نمیدونم اصلا دلم نمیخواد ازیک طرفم خاستگار ندارم بقیه ام میگن وای مشکلی نیست که قبول کن

شوهرمن کلیییییی جا خواستگاری رفته حتی خواستگاری دختر عموم ما فامیل نزدیکیم خیلی دوستم داشته بیشتر خواستگارهای منم دوستا و اشناهامون بودن که همش یا ب شوهرم زنگ‌میزذن یاپدرش براهمین عحله داشته فقط ازدواج کنه میگه زودتر ازدواج میکردی دق‌میکردم

خیریم از خانوادم میترسیده بیاد خواشتگاری اخرش خسته شده بود اومد خواستگاریم و قبول کردم هیچ مشکلی نداریم دخترعمومم اصلا نشنیدم حرفی بزنن

خدایا شکرت برا اینکه ب بزرگترین خواستم ک ادامه تحصیلم بود رسیدم مهرماه1400 دانشجوام😍😍😍😍😍😍😍😍وزن شروع64200🙁🙁🙁🙁قد160 وزن هدف56😍😍😍😍😍
2738

بزار یچیزی واست تعریف کنم عموی من خواستگاری فامیل مامانم میره فامیل مامان قبول نمی کنه عموم رفت خواستگاری ینفر دیگ الان ازدواج کرده الان فامیل مامانم تعریف میکنه طرف خواستگارم بوده ببین چقدر زنش زشته من از اون بهتر بودم

آره چرا نه.. خب رفته باشه خواستگاری، یه مساله عادیه  همسر من دوسال میرفت خواستگاری آخرش باهم ا ...

من یکم اذیت میشم چون واسه دخترخالم رفته کاش اولش میومد براخودم...  براهمین ناراحتم خاستگارم نداشتم بقیه ام میگن مشکلی نیست که😔

نه نبوده فقط درحد خاستگاری اشناها میگن مشکلی نیست اما خودم دلم نمیخواد چون دخترخالمو خاستگاری کردن ...

راستش نمیدونم😑 شایدم پسره خیلی خوبه

ما بودیم استخاره میکردیم و اشنا میشدیم.

البته من خودم خواستگار گریزم😞

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹

خواستگاری زیاد رفته اصلا موضوع مهمی نیست

مث این میمونه بگیم دختر خواستگار زیاد داشته نه اینو نمیخوام

ولی خواستگاری فامیلت رفته من بودم رد میکردم چون امکانش هست همش توی مهمونی همو ببینن. من خودم شدیدا حسود و حساسم رو این قضیه

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
شوهرمن کلیییییی جا خواستگاری رفته حتی خواستگاری دختر عموم ما فامیل نزدیکیم خیلی دوستم داشته بیش ...

دخترعموت حسودی نکرد ؟شوهرت بادخترعموت حرفی نزد منم یجورایی مثل توام الان😔یک حس بدی دارم برای همین ناراحتم چون با دخترخالم برا خاستگاری حرف زدن براهمین ناراحتم کاش براخاستگاری باش حرف نمیزد...

2706