2733
2734

بچه ها تا حالا شده یه فالگیر ک همیشه همه حرفاش درست از آب دراومده و ردخور نداشته تو تک نیت یه چیزایی بگه ولی اتفاق نیفته مثلا بهتون بگه با فلان شخص ازدواج ندارین ولی حرفش برعکس بشه؟

راستش من فالگیره بهم یه حرفی زده تو همین مایه ها ولی دوس ندارم بشه بنظرتون چطور میشه؟ اگ با دعا از خدا بخوام ک اونجوری ک اون گفته نشه بنظرتون درست میشه؟لطفا هر کی تجربه ای داره بگه

میشه برا خوب شدنه حالِ دلم صلوات بفرستین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بلهههههه

من خودم فال یه نفرو خیلی خیلی قبول دارم همش پیشش فال احساسی میگیرم

ولی تک نیت دوبار پیشش گرفتم اصلا اتفاق نمی افته. دیگه تک نیت پیش اون نگرفتم

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

وتی ملت ایران چرا اینقد خرافاتیههههه... بزارهرچی بشه بشه. هرچی قسمتت باشه سنگم از اشمون بریزه بازم اتفاق میوفته ولی چیزی که قسمت تونباشه هرکارییییی کنی هم نمیشه فقط الکی خودتو امیدوار نیکنی و بعدش ضربه بدی میخوره. توی زمان حال زندگی کن

🔹دَرکــی عمـــیق ، میـان باور هـای سَطـــحی!         
2738

عزیزم به حرفش اصلا اصلا فکر نکن که تازه بدتر جذبش میکنی بعدم ارتباطتو با خدا قوی تر کن و دائم ذکر و جمله ی تاکیدی بگو و اینو بدون همه چیز دست خداست و هیچکس نمیتونه آینده ی هیچکس دیگه رو تعیین کنه یه آیه داریم که میگه اگه همه عالم جمع بشن تا به کسی صدمه بزنن ولی خدا نخواد نمیتونن و اگه خدا بخواد برای کسی اتفاقی بیوفته همه ی دنیا جمع بشن نمیتونن جلوی وقوع اون اتفاقو بگیرن با قرآن مانوس شو تا از نگرانیت کم کنه و دم نوش اسطوخدوس بخور تا استرست کمتر بشه موفق باشی عزیزم

زندگی که هیچوقت آسون تر نمیشه تو باید یاد بگیری که قوی تر بشی...
بلهههههه من خودم فال یه نفرو خیلی خیلی قبول دارم همش پیشش فال احساسی میگیرم ولی تک نیت دوبار پیشش ...

یعنی هیچ کدوم از تک نیت ها تا حالا اتفاق نیفتاده؟

میشه بیشتر توضیح بدی عزیزم؟ مثلا چندین بار بهش زنگ زدی حرفاش دقیق شد ولی یه بار برعکس شد؟

بار اول که حضوری رفتم پیشش

هر چیزی که توی فال اصلیم گفت تا حالا درست در اومده نمیگمم همه همشا مثلا بعضیاش تاریخایی که گفت دقیق نبود

بعد از فال اصلی یه تک نیتم کردم درست در نیومد

بار دوم تلفنی زنگ زدم حدود یه هفته پیش چیزایی که مربوط به حال رو تا اونجایی که یادمه درست گفت بقیشم که مربوط به اینده هست باید منتظر باشم ببینم چی میشه😁

در کل چیزی که من از این کارا دستگیرم شده این که آینده ات با انتخاباییی که الان میکنی و تصمیم‌هایی که میگیری نوشته میشه 

و اگه یه تصمیم جدید بگیری اون آینده تغییر میکنه

و سعی کن بیشتر فالتو حضوری بگیری

بابا چرته.یکیشون که خیلی معروف بود به دوستم گفت اسمون بیاد زمین تو با فلانی ازدواج نمیکنی.دوتام بچه ...

خب میخام بدونم بقیه حرفاش درست درمیومد ولی این یکی برعکس شد؟

2706