2726
عنوان

یه مشکل خیلی بزرگ دارم شوهرم خیلی حسوده

| مشاهده متن کامل بحث + 2624 بازدید | 118 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب خودشو اذیت میکنه

اره خب اينم هست ولي اگه خودش اذيت ميشد اين روش رو ادامه نميداد و بيخيال ميشد چون اكثر اقايون بيخيالن ، بعدشم بهش بگو ادم نبايد چشمش به دارايي هاي ديگران باشه خودت بايد تلاش كني هر چيزي رو دوست داري بدست بياري 

🍃فرو شدن چو‌ بدیدی بر امدن بنگر🌱
اتفاقا خیلی خوبه چون باعث میشه بیشتر تلاش کنه و موفقتر و بهتر باشه

اره ولی از زندگی لذت نمیبره

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2728
شوهر منم حسوده مامانم زیاد ناراحت میشه ولی من به مامانم گفتم اینا خانوادگی حسودن مقصر مادرش که اینو ...

مثل شوهر منه؟؟

درکت میکنم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
اگه پولشو دارید وغصه بی پولی وسختی نداری چه ایرادی داره لذت ببر توهم

اخه زندگی فقط رقابت نیست 

چه خوبه شوهرت 😍  من آرزوم بود همچین شوهری داشتم  به سوهرم میگم خونه بخر یا ماشین بخر می ...

نه خوب نیست 

عذاب اوره

برای همه چیزاینطوریه پول دستش باشه نباشه یه چیزقشنگ از یه جایی ببینه هرچی باشه میره میخره بنظرم این ...

شوهر منم همینطور 

مثلا لباس های مارک دار میلیونی میخره 

خوشبحااااااااااالت😭😭😭😭😭😭

چرا!!!!!بنظرم زیادشم خوب نیس توعقدم۸ماهه بخدا۱۰دست لباس وپالتووکفش وکیف ووسایل ارایش خریده زیادی رویه منم دوس ندارم ولی زورم میکنه!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2706