2733
2734

فعلا بچه نمیخام 😭اخه من چیکاررر کنم؟؟؟

دکتر گفته فولیکولم کوچیکه قرص داده بعد شوهرم میگ من فعلا نمیخام شرایط جور نیس ۳سال شده اومدیم زیر ی سقف من دلم میخاد زودتر بچه دار شیم اون نه😢

خیلییی اعصابم بهم ریخته دلم گرفته😞😞 خونمون کوچیکه و ماشین نداریم امااا اصلااا وضعیت مالیمون بد نیس خودش نمیخاد ک خونه عوض کنیم وگرنه میتونه چون هم باباش خیییلی پولداره میتونه پول قرض بگیره خودش یکم پس انداز داره بااین شرایط میگ من خونه رو عوض کردم ماشین هم بخرم بعد فک کنم ی سالی طول بکشه😭

افسرده شدم انگار...بخاطر اینکه جلوگیری کنه خیلییی ببخشید ب زور هفته ای ی بار رابطه داریم خیلی سرد شده😞😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی راضی نیست بهش فشار نیار ، بعدا پدرت درمیاد، هر مشکلی پیش بیاد میگه خودت خواستی و هیچ کمکی هم بهت  نمی کنه تو بچه داری

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2738

ماهم ۳سال و ۳ماه شده ازدواج کردیم ۱سال و ۳ماهه اقدامم مشکل داره شوهرم میگه نمیخام ولی من  میترسم وضعش بدترشه ولی دلش پر میزنه واسه بچه 

امروز رفتم پذیرشiui

دگ خسته شدم

بچه مسئولیت میخواد

میتونی آینده شو تضمین کنی

میتونی حداقل های زندگی رو براش تامین کنی

میتونی نیازهاشو تامین کنی

یا به بچه به چشم سرگرمی نگاه میکنید؟؟

اگر پاسختون خیر هست بجاش به کودکان بی سرپرست و مبتلا به سرطان کمک کن کنید این طوری زندگی میبخشید به یه شخص بجای اضافه کردن یه شخص جدید که توان اینو نداریم اینده شو تامین کنیم و اونم درگیر مشکلات و سختی های خودمون میکنیم 

باخودت تکرار کن من میخواهم، من می توانم، من انجامش خواهم داد،من‌موفق خواهم شد
2706