2737
2734
عنوان

کمک دارم میمیرم ازدرد

113 بازدید | 14 پست

خانومها ها گیاهی برای سردرد و سینوزیت قرص نه از عطاری بگیرم خیلی درد داره

هرکسی امضامو میخونه از ته دل برای مادر شدنم دعا کنه انشاالله منم یک روز مادر بشم😍⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
منم سردرد های شدید دارم و فقط شیاف دیکلوفناک 100 اثر داره تا حالا امتحان کردی؟ 

اره به درد نخورد 

هرکسی امضامو میخونه از ته دل برای مادر شدنم دعا کنه انشاالله منم یک روز مادر بشم😍⁦❤️⁩
نشنیدم ولی خواهرشوهرم دیدم عنبرنسا دود کرد و هعی نفس میکشید گفت همه سرم باز شد

همون ببخشید مال الاغ هاس اره اونم امتحان کردم یکم خوب شد

روغن سیاهدانه رو بچکون توبینی تاحسابی عطسه کنی سبک بشی 

بیشتر گیاه های دم نوش رو میگی عزیزم ممنون 

عزیزم این گیاهارو بگیر پاک کن مخلوط کن هم دم کن روزی صبح و شب بخور یه استکان با نبات

هم بخورشو انجام بده ده دقیقه شبا قبل خواب معجزه میکنه تا خوب شدن حالت ادامه بده

آویشن شیرازی پونه کاکوتی ختمی زرد بابونه اسطوخودوس پنیرک اینارو بگیر

یه پودری بنام عنفیه هس که از عطاری میگیری اونو به اندازه عدس باید بکشی تو بینیت تا عطسه بیاره که کامل چرکارو از سینوست تخلیه کنه

عنبر نسا رو بیخیال شو رو هر کسی جواب نمیده

عزیزم این گیاهارو بگیر پاک کن مخلوط کن هم دم کن روزی صبح و شب بخور یه استکان با نبات  هم بخورش ...

مرسی عزیزم قربونت بشم 

2706