2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط کالری شماری کردی واقعا؟ منم دارم میکنم جون کندم دوکیلو کم کردم. فرمولت چیه؟ چیا نمیخوری چیا میخو ...

اگه دوست دادم بم پیام دوستی بده ببرمت گروه لاغری انگیزه بگیری

دو بار بخاطر حرفای چرت سیاسی تعلیق شدم
2456
اگه دوست دادم بم پیام دوستی بده ببرمت گروه لاغری انگیزه بگیری

باشه. اتفاقا اولش که خوب پیش رفتم واسه این بود که انگیزه داشتم الان دیگه بی انگیزه شدم از بس ذره ذره دارم کم میکنم دلم میخواد یک دل سیر برنج و ماکارونی و بستنی و شیرینی بخورم

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.

یکی بیاد ب داد من‌برسع خستم‌از چاقی نمیدونم‌چیکار کنم پیاده روی کردم رژیم‌گرفتم کالری شمار هم‌نصب کردم ولی دقیق نیستن اه ب سختی وزن‌کم‌میکنم اصن نمیکنم...چیکار کنم ی ۱۸کیلو کم‌کنم‌توروخدا راهی بگین دیگ تصمیم گرفتم برم داروخانه قرص لاغری بگیرم هرچی کع باشع دیگ خستم از این چاقی وزنم۶۷قدم۱۵۶سنم۲۰میخام مانکن بشم  

من فکر میکنم میتونم😍😍😍😍 امضام

واي دختر ايول 

منم الان هم وزن شروعه تو ام 

روزي چقدر كالري مصرف كردي

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍
2714
وای عزیزم منم ۷۹ دارم سکته میکنم فکرمیکنم نمیتونم لاغر کنم😭😭😭چیکار کردی

اگه دوست داشتی بم پیام دوستی بده لینک بده بیا تو گروه لاغریمون اگه واقعا هدف لاغر شدن رو داری عزیزم

دو بار بخاطر حرفای چرت سیاسی تعلیق شدم
اگه دوست داشتی بم پیام دوستی بده لینک بده بیا تو گروه لاغریمون اگه واقعا هدف لاغر شدن رو داری عزیزم

اره اره میخام عزیزم

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍

میشه یه روز منم تایپ کنم 24 تا کم کردم 

همچنان مثل گ او میلونبونم

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
والا من همه راه ها رو رفتم اصلا ناامید شده بودم اصلا باورم نمیشد از رنج ۷۰ حارج شم بیام پایین ولی خد ...

منم خدایی ارزوم بود از شر عدد 70 و 60 خلاص شم

فقط الان باز فوبیای چاقی دارم 😐

ترس دارم همش

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

من بعد زایمانم زیاد شده و زنم و اصلا نمیتونم وزن کم کنم ارداه ندارم اصلا میترسم به رژیم فک کنم پسرم شش ماهشه،،،اگه راهی چیزی بلدین به منم بگین لطفااااااااا😢😢😢سنم 22قدم168وزن 84😨😨😒😒😬😬😬

2706