2737
2739

من باوجود بچه دوساله و مشکلاتی ک با شوهرم دارم ناخواسته باردار شدم شوهرم نزاشت سقط کنم گف بزا بیاد ب خاطر بچمون همبازی داشته باشه دوتا باشن بهتره من چون بارداری اولم هوامو نداشت بعد زایمان هوامو نداشت ن خودش ن خانوادش خودمم خانواده ای ندارم بچه نمیخواسم افسردگی زایمان گرفته بودم قول داد کمک کنه و هوام داشته باشه پسرمو بگیره من استراحت کنم حالا من هفت ماهم شده همه چی یادش رفته حاملگی با بچه کوچیکم خیلی سحته نمیدونم بچه ک دنیا بیاد چ بلایی سرم میاد مطمعنم کمک نمیده 😭گولم زد من اصن خوشحال نیسم از بارداریم حتی میتونم بگم هنوز هیچ حسی بش ندارم یعنی ب بچه ،خیلی حالم بده من اصن اعصاب بچه اولمم ندارم همش دعواش میکنم کلی اذیتم میکنه 😭

خدایا ب من بچه ندادی هنوز ولی اونی ک نمیخواهد دادی حکمتتو شکر😔

من چون با شوهرم مشکل دارم بچه نمیخواسم راسش اصن باهم خوشحال نیسیم بچه اولمم ناخواسته بود خودمو گول زدم گفتم بچه بیاد خوب میشه ولی اشتباه کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت حکمت خدا برم اونی که نمیخواد بهش میده ما باید شب و روزمون بشه گریه و حسرت 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
2728

آره واقعا منم دلم میشکنه اینجور چیزایی رو میشنوم  

مرسی خداجونم بابت هدیه ای که سه سال انتظارشو کشیدم   

👍👍👍👍دقیقا

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

بخواهش خب؟اینجا خیلی مردا کمک نمیکنن

نگو نمیخوام.

اون پسرتو دعوا نکن

مادرقوی ای باش انشاالله خدا برات جبران کنه.اینا امانتن دستت.بخواهشون هردوشونو

بو کن بوس کن دست بکش رو سرپسرت روشکمت

لذتشونو ببر 

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2738

عزیزم سقط نکنی ها خدا داده خودشم مهرشم ب دلت میفته مطمعن باش

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
من چون با شوهرم مشکل دارم بچه نمیخواسم راسش اصن باهم خوشحال نیسیم بچه اولمم ناخواسته بود خودمو گول ز ...

سعی کن خودت و تغیر بدی به خاطر زندگیت و بچه هات 

از خودت شروع کن 

رفتارهات و نود درجه تغییر بده 

اگه لجازی بزار کنار

اگه حاضر جوابی بزار کنار 

یه مدت و خودت و عوض کن متوجه تغییر رفتار همسرت هم میشی 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊

منم تا وقت زایمان هیچ حسی به دخترم نداشتم،حتی گاهی زبونم لال میگفتم کاش مرده بدنیا بیاد.حتی نتونستم بهش شیر بدم درنتیجه شیرخشکی شد بیچاره.الان دوسالشه کم کم دارم بهش محبت میکنم.مفهمم که چقدرسختته.بعد زایمانم افسردگی شدید گرفتم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
من چون با شوهرم مشکل دارم بچه نمیخواسم راسش اصن باهم خوشحال نیسیم بچه اولمم ناخواسته بود خودمو گول ز ...

فکر نمیکنی بازم‌ممکنه ناخواسته باردار بشی ،یه فکری کن خب ،یه بار اشتباه دو بار اشتباه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....