2726
عنوان

کارخونه

520 بازدید | 40 پست

برای شوهری که توخونه کمک نمیده ومیگه کارخونه وظیفه تو وکاربیرون وظیفه منه  چ کنم حتا یه لیوان آب نمیزنه درضمن کارمنده وکارش راحته وحتا بچه هارم مثل خودش کرده اوناهم ازخداشونه که بخورن وبخوابن...حس میکنم ازدواج کردم واسه کلفتی

تعداد رای : 9
نظرسنجی
1
2
22%
2
1
11%
3
2
22%
4
4
44%

گزینه چهار😑

نظرسنجی نداره ک گل من

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گزینه ها چیزی نداره ک 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

گزینه ها ک خالیه 

پوچه  

ولی کلا از اول عادتش دادی دیگه...باید از هومن نامزدی بهش میفهموندی ک هر دو سهم مساوی از کار و زندگی دارین...

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
بچه ها رو خودت عادت بده فاز شوهرت چیه تو هم بگو من زائیدم دیگه کاری نمی‌کنم خودشون بزرگ بشن یا ب ...

مثلا باکلی قربون صدقه به پسرم میگم وسایل ناهارراکه خودم آماده کردم بچین سرسفره  انجام نمیده وشوهرم برای اینکه بچه کارنکنه بخاطر اون بلند میشه وکاراونو انجام میده بقولی باباشون سازمخالف میزنه بامن ومیخاد بچه هاش فقط جذب اون بشن وبگن بابا مهربونه وتو نیستی

اولین بارم بود تاپیک دادم ببخشید

فداتشم شوخی کردم

رو بچه هات کارکن که مثل اونا نشن

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
فداتشم شوخی کردم رو بچه هات کارکن که مثل اونا نشن

به بچه کارمیدم گوش نمیده درحد یه سفره انداختن یاجمع کرن یالیوان آب زدن انجام نمیده کلی هم قربون صدقشون میرم انگاربادیوارم...زیادی هم که بگی طلبکارمیشن ومیگن چقدر غرمیزنی

2706