2733
2734

مامانم داشت منو مای بیبی میکرد😂😂😂

بعد غذاش سر رفت،یه دفعه مامانم پاشد رفت سراغ غذا.

بعد منو یادش رفت مای بیبی کنه.منم زیاد شیر خورده بودم،

هی جیش میکردم😂😂😂یهو جیش کردم،عین فواره رفت رو هوا.ملا گند زدم به فرش🤣🤣🤣اینو مامانم برام تعریف کرد.ده ماهم بود.

من🥺

مامانم🥵😷😑

آدمیزاد بزرگترین باگ خلقت بود⚡💀

توسیزده بدر بودیم جیش داشتم خجالت میکشیدم مامانم هی گفت برو زنداییم گفت بذار من ببرمش

رفتیم پشت درخت گفت خجالت نداره که

شلوارتو بکش پایین،شلوارشو کشید پایین🤦‍♀️

بعدش بشین ،خودش نشست🤭

بعدش جیش کن،خودش جیش کرد😳😳

🤣🤣🤣🤣

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
توسیزده بدر بودیم جیش داشتم خجالت میکشیدم مامانم هی گفت برو زنداییم گفت بذار من ببرمش رفتیم پشت درخ ...

وااااااااای پوکیدم از خنده 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

آدمیزاد بزرگترین باگ خلقت بود⚡💀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وااااااااای پوکیدم از خنده 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😁😁😁😂😂

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
عاشق زن داييت شدم كلاساش تئوري و عملي با هم برگزار ميشده😂😂😂

آره 

کلا پرروعه😁😁

2738

تو اردوی دبستان بس جیش داشتم و روم نشد به معلممون بگم تو خودم جیش کردم کم کم میومد منم با دست میکشیدم به شلوارم که به کفشام نرسه بعدشم رفتم پشت درختا بقیشو ریختم.کلا ابروم رفت تو مدرسه.همیشه هم تو ماشین بالا میاوردم.

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
تو اردوی دبستان بس جیش داشتم و روم نشد به معلممون بگم تو خودم جیش کردم کم کم میومد منم با دست میکشید ...

و اینکه بعدش رفتم دستامو شستم!

آخی😂😂😂

اصلا اردو برام زهر شد.اسی با این تاپیک زدنت چرکو.

هر وقتم با پدر مادرم جایی میرفتیم باید وسط راه جیش میکردم.هنوزم جیشویی هستم

2706