2703
2553

آپلود کن لینکش رو بفرست

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خوشبحالت رفتی انجام دادی ..من جمعه باید برم استرس دارم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

کسی بلد بود منم بلایک اسی

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
2714
کسی بلد بود منم بلایک اسی

مبارکه شما هم نی نی دارید؟ میشه بگید بعد چندماه اقدام باردار شدید و خواسته بوده؟ چ روزایی در ماه اقدام کردید؟ من این ماه به امید خدا میخوام اقدام کنم تازه پاک شدم 

خدایا شکرت
مبارکه شما هم نی نی دارید؟ میشه بگید بعد چندماه اقدام باردار شدید و خواسته بوده؟ چ روزایی در ماه اقد ...

بلی... من تنبلی داشتم گلم . دارو خوردم نشد آمپول زدم نشد رژیم گرفتم نشد.. همه رو گذاشتم کنار.. بیخیال بچه شدم همون ماه باردار شدم... ۶ماه اقدام بودم.. تا یه سال هم باردار نشی طبیعیه