2733
2734

سلام بچه ها ، من هفته ۱۰ بارداریم و کلا از قبل پریودم علائمم با کمر درد و شکم درد مخصوصا درد عضلات پا و کمر شروع شد ک فهمیدم باردارم البته درد سینه هامم بود ... مامانم میگ تو پسر داری برا پسر این دردا هست ، میخام بدونم ایا شما برا دختر هم تجربه این دردازو داشتین یا دارین ؟ 

دکتر ب من گف رحمت داره جا باز میکنه بزرگ میشه از اونه ولی خب شایدم ب جنسیت ربط داشته بلشه

ممنون میشم جواب بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کمر درد دارم بهم میگن دخمله😍

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2728
2738

کلا درد رحم و شکم و کمر اوایل بارداری طبیعیه 

منم داشتم تا هفته ۸و۹ 

دختره کوچولوم😍

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
من کمر درد دارم بهم میگن دخمله😍

خواهرم کمر درد داشت پسر بود

خواهرشوهرمم کمر درد داشت دختر بود ربطی نداره

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
علائم دیگه چی داری؟

علائمم چربی پوست صورت و صورتم مخصوصا قسمت گردن و پایین صورتم جوش میزنه ، همین کمر درد شکم درد عضلاتم درد میکنه ، حالت تهوع بی اشتهایی و ویار شدید

ترشحات کمی، ترشی شیرینی فرقی نمیکنه برام ولی تمایلم بیشتر ب شیرینی شده الان ولی دزکل میخورم ، دیگ همین یادمه

دختر خاله منم همینطوره ولی رفت سونو گفت بچش دختره ولی بچت دختره بنظرم حسم میگه من حسم هیچ وقت اشتباه نمیکنه

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩
2706