2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
چندسال اخیرنه ولی دوست دارم بایکی دعواوبزن بزن کنم. به همسرم میگم میگه بیامنوبزن    

بیاد بزنه تا غمت ادامه دار بشه؟؟   

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
2714

دعوا زیاد دارم با دیگران ولی کتک کاری نه

با شوهرمم زمانی که احساس کنیم داره تنش ایجاد میشه سکوت میکنیم بعد در موردش حرف میزنیم

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
بهتر. ول کن این حرفا رو. داداش خوب میشد خدا برای خودش داداش درست میکرد😂

خدا نکشتت دختر 🤭😂😂😂

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

اره من 13 سالم بود با نوه دایی مامانم د حد مرگ خر کتک کاری کردیم اون کاریم نداشت ولی من میزدمش اخه همش اذیتم میکرد 😂😂😂

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
2706