2733
2734
عنوان

این که میگن ارایش نمیکنی خوشگلتری یعنی چی؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخه بد آرایش میکنی حتما و شاید لوازم ارایشت کیفیتش پایینه و میماسه روی پوست 

منم ارایش چشم بلد نیستم بد میشم وقتی ارایش میکنم

بی تفاوت باش چون هر چیزی ارزش فکر کردن ندارد شادی چیزی نیست جز داشتن تن سالم و یک حافظه ی ضعیف
شاید بد ارایش میکنی

ن کلا ارایشگاهم ارایش میخواست کنه واسه عروسیم همه بهم گفتن بهش بگوملیح ارایشت کنه

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏

به منم خیلی شوهرم گفت 

منم دیگه آرایش نمیکنم

فقط یه رژ و یه مداد ابرو همین

وقتی آرایش کامل میخوام انجام بدم میگه نگه نگه چه شکلی شد بر  بشور صورتتو 

میگه ساده ت رو دوست دارم منم میگم چشم

2738
بلد نیستی ارایش کردنو،مثل من.ارایش میکنم افتضاح میشم

بابا من دوره ارایشگری رفتم بلدم 

اصلا ارایشگاه هم برم میگن بگو کم ارایشت کنه

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏
تشکر میشه😐

😂😂😂😂

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

به بعضیا آرایش نمیاد سنشون رو بیشتر نشون میده و اون معصومیت چهرشون رو میگیره شاید شمام ازون دسته ای

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
بابا من دوره ارایشگری رفتم بلدم  اصلا ارایشگاه هم برم میگن بگو کم ارایشت کنه

پس نمیدونم.من مشکلم اینه اصلا بلد نیستم ارایش کردن،یعنی یه خط چشم درست حسابی تا حالا نکشیدم.عروسی هم میرم در ساده ترین حالت ممکن میرم 

کللللا چه زشت باشی چه خوشکل آرایش زیادوغلیظ جالب نیس واسه هرجایی.حالاماکه ندیدیمت ولی خودت بشوقاضی اگه خوشگلی خب ملیح ترآرایش کن،اگرم معمولی خب درست ارایش کن شایدخوب ارایش نمیکنی.

مثلاخواهرمن خییییلی خوشکله ولی درست ارایش نمیکنه ومصنوعی به نظرمیرسه مدتیه درست وملیح ترارایش میکنه همه میگن چقدقشنگ ارایش میکنی

2706