2726

ن همیشه دستشو میذاره داخل فرمون ماشین محکم میزنم با اینکه کبود شده ولی هنوز عادت از سرش نرفته

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه بار ناخن کشیدم

پوستش برگشت😂

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

بنظرم حتی به شوخیش هم قشنگ نیس ، پرده ی بین زن و شوهر رو از بین میبره و باعث شوخیای نابجای دیگه میشه ، اینکارو نکردم و سعی میکنم هیچوقت انجامش ندم😊😊

فندق کوچولوی مامان 😍 دلبرکم ❤ مهم نیست دختر باشی یا پسر، مامان و بابا همه جوره عاشقتن❤        تیکر و همینجوری آبی زدم هنوز جنسیت مشخص نیست🥰

دوس پسرم بود

بش سیلی زدم

یادمم نیس سرچی بحثمون شد ولی یادمه رف رو مخم

یادم میوفته ناراحت میشم

بــــر ثــانـیہ ظــهـور مـهــــدے صلــوات... اللهم صل علـی محـمد و آل محـمد و عجـل فرجـهـم   هفت شهرِ عشق را عطار گشت،،، ما هنوز اندر خمِ یک کوچه ایم
2706