2726

همین اول بگم خانومی که حسودی ونمیتونی خوشی بقیه روبشنوی همین الان لطف کن ازتاپیک برو بیرون بزار بقیه دورهم خوش باشن

بیاین اززندگی های خوبتون بگین ازاینکه چقدر عاشق همسر وزندگیتون هستین منکه خودم شخصا خیلی عاشق شوهرمو زندگیمم بااینکه زندگی خیلی سخته بی پولی اینارو داریم اما داریم بهترین روزامون رو میگذرونیم خداکنه همه باوجود بی پولی واوضاع سخت جامعه بتونن قشنگ ترین زندگی هارو داشته باشن😍😍😍بیاین شماهم ازخوشی هاتون بگین دلمون بازشه البته بگم اینجا اه وناله ازشوهر ممنوعه لطفا اگه قراره ازشوهرتون وزندگیتون بد بگین برید بیرون ممنون

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

ای ام مجرد 

یه گوشه بشینم نگاه کنم 😐🙂

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😍😍 لذت میبرم از این موضوعات 

خدارشکر زندگیمون گرمه و پر از حس خوب 

گاهی کم تر داریم از لحاظ مالی اما انقد پشت همیم ک نمیزاریم هیچی از هم دورمون کنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من راضی هستم سه تا فرزند سالم دارم  شوهرم بسیار پرتلاش هست و داریم به موفقیت میرسیم

خداروشکرانشالله که همیشه موفق وخوشبخت باشید بچه هاتون زیرسایه پدر ومادرشون بزرگ شن😍

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍

من با شوهرم ازدواج کردم هیچی نداشتیم تو خوابگاه متاهلی شروع کردیم با وسایل زیادی مادر و مادر شوهرم اما الان خونه ماشین خارجی مغازه و درامد خوب داریم واز همه مهمتررهمیشه کنارهم وحامی هم بودیم

ما هم خیلی اوضاع مالیمون خوب نیس کلی قسط داریم اما عاشق هم هستیم 😍😍یه سری مشکلات داشتیم که داریم م ...

خداروشکر چ خوب عزیزم انشالله که همیشه خوشبخت بمونید درکنارهم😙😙

😍😍 لذت میبرم از این موضوعات  خدارشکر زندگیمون گرمه و پر از حس خوب  گاهی کم تر داریم از ...

منم ازبسکه تاپیک خیانتو طلاق دیدم بخدا داشت زندگیم داغون میشد میخواستم کلا دیگه سایتو ترک کنم اما گفتم بمونم وهمیشه بابچه های سایت تاپیک های خوب اززندگیمون بزنیم😍😍خداروشکر عزیزم انشالله که همیشه خوشبخت باشید 😙😙

2706