2733
2739
عنوان

سونو تشکیل قلب

141 بازدید | 19 پست

روز اول هفته 6رفتم تشکیل نشده بود بهم گفت 10روز دیگه بیا برم یا بزارم دوهفته بشه؟

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای منم ۶ هفته و دو روزم سونو داخلی میخواد بکنه نمیدونم برم یا نه

دکتر به من گفت سونو داخلی نمی‌خواد شکمی

خدایا میدونم کار خودت بود شکرت! تو منو شنیدی،وقتی سکوت کرده بودم..تو کنارم موندی وقتی کسی نبود..و تو نور رو بهم نشون دادی وقتی که همه جا تاریک بود                                     مرسی که هستی و خدایی میکنی،من دلم خیلی بهت گرمه❤
نرو . اگرم رفتی سونو از رو شکم باشه که بفهمی خارج رحم نباشه حاملگیت و تو رحم باشه.

نه خارج رحمی نیست اینو رفتم سونو ولی برا قلب نمیدونم چیکار کنم ...صبر کردن خیلی سخته

ماشالله لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم..
2738
نه خارج رحمی نیست اینو رفتم سونو ولی برا قلب نمیدونم چیکار کنم ...صبر کردن خیلی سخته

هفته 8برو شکمی بگیر چون 6هفته رفتی گفته داخلی

اخرین پریودیت کی بود؟

منو میگی؟

اوههههه هنوز شش هفته هست ۲ بار رفتی سونو. مگه الان چقدره بچه؟ فوقش کیسه اب الان۵__۶سانته.امواج سونو بیخطره اما یه جا نوشته بود ممکنه دمای اب اطاف جنین رو ببره بالا و خود سون داخلی ممکنه لک بینی بیاره. الان اگه بری سونو واژینال بگه تشکیل نشده باز. باید دوهفته صبر بکنی

2706