2737
2734
عنوان

اخبار اعلام کرد هزاران بچه بی گناه به کام مرگ رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 2007 بازدید | 145 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تازه ۹ و ۱۰ صبح دکترا میان بیمارستان ،مگه چند نفر از اون ساعت زایمان کردن که هزاران تاش به کام مرگ ب ...

عزیزم من شنیدم حتی بعضی از مادرا ساعتم تعیین کردم که 9 صبح امروز بچشون به دنیا بیاد، بعد شما میگی دکترا کی میان بیمارستان؟

شما تو همین سایت ببین چند نفر تو امضاشون گذاشتن! خودشون انقدر بولد کردن که باورشون شده روز خاصیه. حا ...

عزیزم مافقط انرژی مثبت دادیم آرزوهامون خواستیم وبخدا توکل کردیم باحرکتای احمقانه که جون کسی به خطر ننداختیم

اینم یه بحثی هست چرا دکتر و بیمارستان‌ها کوتاه میان؟ اگر اونا قبول نکنن طرف هیچ غلطی نمیتونه بکنه! ...

دقیقا. من بخدا دو دور بند ناف دور گردن دخترم بود از هفته ۳۴. تا اخر هفته ۳۸ دکترم من و کشوند. اخرم ضربان قلب دخترم افت کرد بازم ۲ روز تو بیمارستان بستریم کرد بعد زایمانم کرد. میگفت یکساعتم بیشتر بمونه به نفع خودته

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
اینم یه بحثی هست چرا دکتر و بیمارستان‌ها کوتاه میان؟ اگر اونا قبول نکنن طرف هیچ غلطی نمیتونه بکنه! ...

طرف 300 میلیون برا زایمان میده.اون دکتر وبیمارستان خدانشناس هم از خداشونه

2706