2733
2739
درخواست دوستی بده گلم بهت بگم

همینجا بگو.منم کنجکاو شدم

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تروخدا نخواب دگ اونجا😐نصف شب یهو سقفو سوراخ میکنه میوفتو رو صورتت میخورتت😰تو نت سرچش کردم چقدر ترسناکه😰

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

وای منم رفتم دیدم تازه 

من فکر کردم اینها فقط مال برنامه کودک هاس 

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
2728

ما هم خونمون کنارکوهه بخدا هزارپا هست اندازه توله مار 😰عقرب رتیل مار هم که خیلی یعنی هوا گرم میشه من عزا میگیرم واسه اینا مخصوصا هزار پا انقد بزرگ و چندشه میترسم

من پروازیم...همیشه عشق باشد همیشه برکت....
نهههههه نره بهتره 😳

امصای افروهر رو زدی چرا؟؟؟؟بدم بزمچه بخوردت  

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2738
امصای افروهر رو زدی چرا؟؟؟؟بدم بزمچه بخوردت    

نه اون مال منو زده 😅نمیدونی مگه زنمه باهام ست کرده 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
کلا تاپیکت دروغه ببخشید باورنمیکنم.توالان به شبکه نت وصلی کجایی که هم ازینا داره هم اینترنت

عزیزم من مسول فکر شما نیستم بیمار روانی نیستم دروغ بگم اینترنت ایرانسلم هست در ضمن نگفتم تو برهوت هستم که خیلی از ساکنان بومی اینترنت مخابرات وای فای  دارن ما چون تلفنمون قطعه و باید بریم شهرستان درخواست بدیم با اینترنت گوشی میایم در ضمن شما تو هر روستایی از این حوالی بیای هم گراز هم مار هم بزمجه کفتار و گرگ هست گفتم کسانی که روستایین جواب بدند که واقف باشن به این امور

زبونش که میاد بیرون    

اووق😣

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
اسی ی بشکه گازروئیل بریزید بخاطر بوش همه جک جونورا فرار میکنن.اگه بونیاد تو خونه

واقعا مرسی عزیزم نه بعید میدونم بو بیاد اتفاقا همسایمون تراکتور داره  بگیم چند لیتر بده از راه لامپ با سم پاش بریزیم نفتالین رو همینطوری ریختم ولی موثر نبود

نه اون مال منو زده 😅نمیدونی مگه زنمه باهام ست کرده 

خب پس نمیدم بخورتت.اوا کی عقد کردین چرا منو دعوت نکرد بیمعرفت  

تو نت دیدم من اینو از نزدیک ببینم قلبم میمونه

عزیزم خیچوقت از نزدیک نمی بینی به ندرت این اتفاق میافته راه فرار داشته باشن به محض شنیدن صدای پا و بوی انسان خودشون  فرار می کنن حتی گراز به اون عظمت تا صدای ادم بشنوه فرار می کنه

2706