2737
2734
عنوان

ام آر آی سر نوزاد ۱۵ ماهه

293 بازدید | 17 پست

من بچم ۱۵ ماهشه دکتر گفت باید ام آر آی مغز کنه چون راه نمیرو تعادل نداره امروز رفتم نوبت ام آر آی گرفتم گفت باید با امپول بیهوشش کنن کسی تا حالا تجربه داشته یا کسی میدونه لطفا راهنماییم کنین بعد بیهوشی حالشون چطوره استفراق و اینا نمیکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. عیزم. بی هوشیش خیلی ضعیفه. بعد از ام آر آی هم سریع ب هوش میان. چند دقیقه بعدش هم معمولا هوشیار میشن. نیاز ب مراقبت خاصی ندارن. نیم ساعت تا یک ساعت بعد هم اگه حالشون خوب بود میتونن یه چیزی بخودن

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728
سلام. عیزم. بی هوشیش خیلی ضعیفه. بعد از ام آر آی هم سریع ب هوش میان. چند دقیقه بعدش هم معمولا هوشیار ...

خیلی میترسم پسرم خیلی بد رگه واسه بیهوشیم خیلی میترسم امپولو میزنن درد نداره

پیش حداقل دو تا دکتر دیگه ببرش الکی به حرف یکی، بچتو بیهوش نکن شاید هیجی نباشه نگران الکی هم مباش

سه تا دکتر بردم گفت باید ام آر آی کنه تا بعدا مشکلی برات پیش نیاد

خیلی میترسم پسرم خیلی بد رگه واسه بیهوشیم خیلی میترسم امپولو میزنن درد نداره

نترس معمولا کسی ک رگ میگیره مهارتش زیاده. نه دردش لحظه ایه. ب این فک کن ک تکلیف بچه مشخص میشه ک خدای نکرده مشکلی نداشته باشه.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738
خونمون ایلام دکتر های خوبی بردم دیگه پناه بر خدا ترو خدا برام دعا کنین مشکلی نداشته باشه

تهران به نوم داره 

دکترهای ایلام قابل مقایسه با تهران نیستند 

اگه تو فامیلتون مشکلی نیست

این کارو فعلا نکن 

من بودم بچمو بیهوش نمی کردم

تا میری پیش این دکترها ام آر آی میدن 

صبر کن... 

تهران به نوم داره  دکترهای ایلام قابل مقایسه با تهران نیستند  اگه تو فامیلتون مشکلی نیست ...

کرونا هم هست این شهرا نمیزارن بریم سه تا دکتر همینو گفتن بهم خیلی میترسم‌ تازه ازمایش متابولیکم برام نوشته 

2706