2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الهیییی  مجدد باردار نشدین؟؟ با همسرتون فامیلی؟؟ ببخشید آنقدر سوال میپرسم من ۸هفته م نمیدونم ...

هنو تازه سقط کردم 13 آبان سقطم بود.. 

نه گلم فامیل نیستیم... دکتری ک ازش پرسیدم فوق تخصص قلب کودکان بود گف هر 100 خانوم باردار فقط ممکنه 4 نفرشون جنینش مشکل قلبی داشته باشه و فقط ی نفر از 4 نفر مشکلش، مث مال من حاد باشه ک خوب نشه اون 3 تای دیگه حین بارداری یا بعد زایمان درمان میشن... 

و اینکه لطفااااا بخاطر سلامتی  فندق تو راهیت همه آزمایشات و سونو هاتو انجام بده... 

هیچ استرس و نگرانی هم نداشته باش تو راهیت سالمه 💖

هنو تازه سقط کردم 13 آبان سقطم بود..  نه گلم فامیل نیستیم... دکتری ک ازش پرسیدم فوق تخصص قلب ک ...

واقعا سقط سخته من تو هفته پایین بود از شما که تو هفته های بالاتر حتماحرکتشو حس میکردی 

انشالله خدا یه نی نی تپل مپل تا عید بزار تو دلت 

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2738

مامان من

نمیدونم چن هفته بوده ولی بعد چار ماه من و حامله میشه😍

بــــر ثــانـیہ ظــهـور مـهــــدے صلــوات... اللهم صل علـی محـمد و آل محـمد و عجـل فرجـهـم   هفت شهرِ عشق را عطار گشت،،، ما هنوز اندر خمِ یک کوچه ایم
واقعا سقط سخته من تو هفته پایین بود از شما که تو هفته های بالاتر حتماحرکتشو حس میکردی  انشالله ...

ان شالله هرچی خدا میخاد... 

خیلی سخته بچم تا برام شیاف میذاشتن خودشو میکوبید ب این ور اونور. با شیاف سری آخر اروم خوابید دلم تنگه براش... 

بارداریم با همه بدحالی هاش برام شیرین بود. 

طفلک دخترکم 💔

ان شالله هرچی خدا میخاد...  خیلی سخته بچم تا برام شیاف میذاشتن خودشو میکوبید ب این ور اونور. ب ...

طبیعی سقط کردین یا کورتاژ؟؟

واقعا سخته جون داشته بهش فک نکن خدا بزرگه

طبیعی سقط کردین یا کورتاژ؟؟ واقعا سخته جون داشته بهش فک نکن خدا بزرگه

طبیعی. جفت موند برا جفت کورتاژ شدم... نمیتونم بهش فک نکنم. 

میدونی اخه 6 سال واژینیسم بودم درمان شدم سریعا باردار شدم همه زندگی منو شوهرم این بچه بود... 

چن روز پیش عروس عموم زنگم زد اونم بارداره ی ماه از من جلوتره. حال خودشو تو راهیشو پرسیدم شوهرم خونه بود یهو گریه ش گرف. بعد ک قط کردم گفتم چی شد تو هم دلت برا دخترمون تنگ شد؟ منم گریه میکردم گف نه. برا اینکه من اذیت نشم. ولی فهمیدم و مطمئنم اونم دلش، مث من کبابه 

طبیعی. جفت موند برا جفت کورتاژ شدم... نمیتونم بهش فک نکنم.  میدونی اخه 6 سال واژینیسم بودم درم ...

الهییی بمیرم برا دلت 

چقدر سختی کشیدی 

انشالله به حق فاطمه زهرا دلت آروم بشه خوش هر چه زودتر یه نی نی بزاره تو دلت 

واقعا برا مردا هم سخته بروز نمیدن ولی اونم سختشونه من سری قبل هم سقط شد همش حالم بد بود اینسری باز بهتر ولی کلا بدحالم شوهرم بنده خدا گیر افتاده تا اخ میگم میگه چیه اگه شب تا سحر خوابم نبره اونم بیدار صبح هم اول وقت خسته میره سرکار 

2706