2737
2734
چیز بشه😧😯🥴😂

🙈🙈🙈😂😂😂

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۰ هفته قلبش وایستاد ۱۳ هفته سقط شد

۴ ماه بعدش باردار شدم

عزیزان حتما تو بارداری هرروز سوره حجرات رو بخونین برای حفظ و سلامتی جنین خوبه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2731
من 23 روزه سقط کردم.. تو 19 هفته...  من با اقدام اول باردار شدم.. ولی میترسم برا اقدام بعدی&nb ...

اصلا نگران نباش چون شما حامله شدی بی شک حامله میشی

من با قرص اورژانسی و ک..ندوم حامله شدم خخخ

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
 وای خیلی خندیدم😂😂

خب چی میخواسم بنویسم سانسور کردم🙈😂

تو غربالگری اول فهمیدین؟؟ خودش سقط شد یا مجبور شدین سقط کردین؟؟

ان تی بالا بود و ازمایشش مشکوک به سندروم داون... امینو کردم گفتن سالمه... 

تو غربالگری دوم گفتن استخوان و ساختار بدنی سالمه ولی انگار قلبش مشکل داره باید اکو بشه. اکو گفتن قلبش، بزرگتر از حد نرمال هس و باید سقط بشه. چن تا دکتر دیگه و اکو رفتم همه تایید کردن و مجوز سقط دادن. 

2738
اگه بی سانسور حرف میزدی چطور بود😂😂😂😂

بریزه....😂🙈

ان تی بالا بود و ازمایشش مشکوک به سندروم داون... امینو کردم گفتن سالمه...   تو غربالگری ...

الهیییی 

مجدد باردار نشدین؟؟

با همسرتون فامیلی؟؟

ببخشید آنقدر سوال میپرسم من ۸هفته م نمیدونم به دلم نیست برم غربالگری ۴هفته دیگه باید بگم به دکترم برم یا نه

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
2706