2726
عنوان

هفده سال اختلاف سني بده؟؟؟

381 بازدید | 47 پست

چيكار كنم فراموشش كنم؟با تموم وجودهم دوسش دارم ولي نميتونم داشته باشمش هيچ وقت.پنج سال شد كه درگير يك عشق يك طرفه هستم!(خودش از تابستون فهميد،بهش پيام دادم يكم حرف زديم منو يادش بود بعد ايدي اينستا بهم داديم و استوري ريپلاي كرديم و دوست شديم،دوبار بيرون رفتيم،بهم گفت ٢٨ساله هساما من باورم نشد گفتم اگه واقعيه كارت مليتو بده و در واقع٣٥سالشه گفت براي اين كه از دستت ندم سنمو نگفتم)

تعداد رای : 30
نظرسنجی
آرهههههههههه
24
80%
نه خوبه
6
20%
حس نقطه چين بعد جمله ناتمومم...🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ وقت هیچ چیزو نمیشه با قاطعیت نظر داد چون ادم ها متفاوت هستن

فاصله ی زیادیه 

ولی بودن ادمایی که با همین فاصله ازدواج کردن و خوشبختن یکیش دخترخاله ی من

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728

سري دوم كه رفتم بيرون خانوادم فهميدن،بد ترين روزاي عمرمو داشتم و بهش زنگ زدن و گفتم به كرم اغفال دختربچه شكايات ميكنيم!من خودم خواستم برم پيشش به زور نبود!خانوادم دركم نميكنن

این مدت که دوست بودین هم اختلاف سنیتون17سال بوده مگ مشکلی باهاش بوده!!!بقیه راه هم این همون ادم وتو همین دختر با اختلاف17سال هستین مهم این ک همو بفهمین همین

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁

و جالبيش اينجاست اون اول گفت دخترتونو نميشناسم بعد كه تهديد شد گفت سنشو نميدونستم!خط اصليم اين نيست ديگه ازش استفاده نميكنم!و راحت خودشو كنددد،الانم از همهههه جا بلاك شدم،خيلي حس بدي دارم از خودم متنفرم

من و همسرم ۱۸سال

چند سالگی ازدواج کردین

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

عزیز دلم میدونم دوستش داری الان شدیدا درگیرشی

ولی زندگی مشترک زیر یه سقف با طبیعی ترین و نرمال ترین تفاهم و سن خیلی متفاوته حالا شما با اختلاف سنی ۱۷سال ببین چیه شاید اوایلش خوب باشه ولی تو یه دورانی شما تازه شرور و شوق داری سرحال و سرزنده ایی اما همسرت همه رو گذرونده و تو دوره دیگس اصلا نمیتونید ارتباط بگیرید و اذیت میشید 

واقعا تفاوت سنی در ازدواج مهمه 

یه استاد داشتم همیشه میگفت زیر ۴سال خوب نیست بالای ۸سالم خوب نیست

و هر کسی رو دور اطرافم دیدم که بیشتر یا کمتر ازین بوده درگیریای خاض خودشونو صداشتن

ولی خداییش خیلی زود بوده برا سنت عاشقی تازه میگی5سال قبل عاشق شدی اونجا خیلی بچه بودی

سر كوچه مدرسمون مغازه داشت هر روز ميرفتم بعد مدرسه ازش شارژ ميخريدم،عيد كه نديدمش فهميدم دوسش دارم و اين حسو بروز ندادم تا امسال

بهتره بیشتر فکر کنی

اینجور که گفتی باید ۱۸سالت باشه

هفت سال خودشو کوچکتر کرده واقعا چی فکر کرده بود اگه دوست داشت و عاقلانه برخورد میکرد میدونست تو داری اشتباه میکنی و اصلا شروع نمیکرد که تو بیشتر درگیرش شی

دختر خوب بعد چند سال پشیمون شدی فقط یه تجربه تلخ داری و عمر از دست داده

دنیا که فقط عشق و عاشقی نیست دنیا برای تکامل عقل انسان افریده شده 

عاقلانه زندگی کن تا به زندگی عاشقانه و لذت بخش برسی

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
2706