2733
2734
عنوان

شما باشید به شوهرتون شک نمی کنید؟

284 بازدید | 28 پست

تو بارداری خبری از رابطه نبود سه ماهم هست زایمان کردم اصلا نمیاد سمتم همش فکر میکنم با کسی هست شما باشید شک نمی کنید؟؟؟؟؟؟

تعداد رای : 28
نظرسنجی
شک میکنم
15
53%
شک نمیکنم بعد زایمان مردا سرد میشن
13
46%
پسرم دنیامه❤

عزیزم اکثر مردا تو دوران بارداری به خانومشون خیانت میکنن ...من همسرم تا اینکه بچم یک سال و نیمه شد باکسی در ارتباط بود خودم دیده بودم حتی عکس های دختره رو اما انقدر بهش محبت کردم تا بلاخره ولش کرد و خوب شد ....حالا هم میترسم که بخوام دوباره باردارشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین اینجا خانمها اکثر برای دیگران  خیلی سریع حکم عدم سازش صادر میکنند ولی زندگی خودشونو با جانشون حفظ میکنن

به دو علت تو بارداری آقایان سرد میشن.

اول:به خاطر سلامت جنین.{حتی اگر بدونن ضرر نداره به طور ناخوداگاه سرد میشن}

دوم: به خاطر به هم ریختن فرم بدن خانم.

2738
عزیزم اکثر مردا تو دوران بارداری به خانومشون خیانت میکنن ...من همسرم تا اینکه بچم یک سال و نیمه شد ب ...

اکثرا مردا؟!!!!

اگه حرف شما درست بود باید به جای اینکه هر 5 ازدواج یک طلاق بود حداقل هر 5ازدواج 4طلاق بود در حالی که نیست .چون گفتی اکثر مردا یعنی میشه این چیزی که من گفتم.بی خود یک خانم باردارو اذیت نکن خداقهرش میگیره

عزیزم اکثر مردا تو دوران بارداری به خانومشون خیانت میکنن ...من همسرم تا اینکه بچم یک سال و نیمه شد ب ...

چون شوهر خودت خیانت کرد شده اکثر مردا؟ شوهر خودت را چنتا حساب کردی؟

اکثرا مردا؟!!!! اگه حرف شما درست بود باید به جای اینکه هر 5 ازدواج یک طلاق بود حداقل هر 5ازدواج 4طل ...

حالا چه خبرته چرا به خودت میپری؟من نگفتم همه ی مردا گفتم اکثر مردا لطفا چشاتو باز کن ....بعدشم این همه خیانت پیش میاد اما زنای کشور ما انقدر حقیر شدن که حتی اگه شوهرشون هرکاریشون کنه بازم مجبور به سازش هستن

حالا چه خبرته چرا به خودت میپری؟من نگفتم همه ی مردا گفتم اکثر مردا لطفا چشاتو باز کن ....بعدشم این ه ...

چون گفتی اکثرا منم این مثالو زدم. مگه چقدر دیدی فوقش 10 تا حالا 10تا شده اکثرا؟!!! یکم دقت کن ببین چی میگی.

اگه بخای میانگین بگیری خو من خیلی کم دیدم شاید یکی و دو مورد

ولی من  خیلی کم دیدم . شما زیاد بدبینی.

خیلی ها اینجورین معمولا خودشونو به نفهمیدن میزنن آخه اینجوری به نفعشونه ...مثل دختر عموی من که شوهرش هر روز بهش خیانت میکنه اما خودشو به اون راه میزنه چون میدونه که اگه به روی خودش بیاره اوضاع خیلی بدتر از چیزی که هست میشه

2706