2737
2734

من هنوز به ۴/۴/۱۴۴۴ امید دارم 😂😂😂

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

از صبح تاحالا ده تا تاپیک زدن،دیشبم خیلی تاپیک زدن،بهرحال کسی اگه به ارزوشم نرسیده ولی خداروشکر چیزی ام از دست نداده اون امضاهام که زدن یه نوع امیدواری بود که قابل تحسینه! بهرحال ادم به امید زنده اس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از صبح تاحالا ده تا تاپیک زدن،دیشبم خیلی تاپیک زدن،بهرحال کسی اگه به ارزوشم نرسیده ولی خداروشکر چیزی ...

بله درسته ، تاپیک فان بود 

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

منم ازهمون اول تنظیم کردم روی اون تاریخ🤦‍♀️😂

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
2738
منم ازهمون اول تنظیم کردم روی اون تاریخ🤦‍♀️😂

فک کنم وقتشه امضامو به ؛ خدایا شکرت ❣ در تاریخ ۴/۴/۴۴ بهترین اتفاق زندگی من رخ داد 😍❤🍃 

تغییر بدم 😂😂

تو دیگه خیلی صبر داری صبرنوح ماشالله😂

مجید جان دلبندم اون صبر ایوبه

اره متوجه شدم شوخی میکنید ولی این کامنت رو تو تمامه تاپیکای ۹/۹/۹۹ میزارم. ستاد روحیه دهی به کاربرا ...

فک کنم وقتشه امضامو به ؛ خدایا شکرت ❣ در تاریخ ۴/۴/۴۴ بهترین اتفاق زندگی من رخ داد 😍❤🍃  تغ ...

اره گلم.😁.ولی جدای ازشوخی من اعتقادی ب قانون جذب ندارم.امید دارم که معجزه واسه هرادمی اتفاق میفته ولی اینکه چه وقت وکجا فقط خداباید بخاد که ایشالا واسه هم خوب بخاد وبهترینها اتفاق بیفته واسه همه🌷❤

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
2706