2737
2739
من فرار کردم‌ الان یه شهر دیگم با وجودی که مجردم 

خوش بحالت

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان
نه فرار نه ولی همین‌الانم میتونی اگه شرایط داری درس بخونی  اگرم نه بری سر یه کاری  و ما ...

آره خودمم تو فکرش هستم برم سر کار

خدا کنه دخترم خوشبخت بشه 

من که بازنده این زندگی بودم 

تو رو خدا دعام کنین

یا رب ز قناعتم توانگر گردان/در نور یقین دلم منوّر گردان/اسباب مَنِ سوختۀ سرگردان/بی منت مخلوق مُیَسَّر گردان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما خواهر هم دارین ؟ با اونم همین رفتارو دارن؟

ندارم 

عزیزم من دقیقا زندگیم مشابه شما بود اما سعی کردم همش رو فراموش کنم چون به هر حال مادر هر چقدر هم که ...

دقیقا اینا هم میرفتن سعر منو نمیبردن

چون جا نداشتن تو ماشین

2731
عزیزم ،درک می کنم شدت خشم وناراحتی تو رو ،من هم مادرم مثل مادر شماست شاید باورت نشه حتی به من گفت وق ...

خشک بشه این ریشه ها ان شاءالله 

هر جور رفتاری با اینا به ضررمه 

برم یه جور نرم یه جور 

فقط ضررن

حرفایی که تو دلت بود گفتی خوبه سبک شدی ولی فحش نده بیخیال....کاملا اوضاع بچگی ولباساتو درک میکنم که ...

خیلی بد بود خیلی😢

تازه بعدش من چون جهاز و اینا نداشتم مراسم عروسیمم خیلی بد بود حسرت لباس عروسم علاوه بر اونا باید به دلم بمونه 

بخدا پیامتو خوندم اشکم از جشمم ریخت

عجب.😕 چه مادرایی پیدا میشن. تازه تک دختر هم بودینو این رفتارو باهاتون می کردن ؟

شکر میکنم 

که کسی دیگه به درد من دچار نیست

2738

تف سر بالا بود 

کاش پیش شوهرت نمی گفتی فردا طعنه میزنه مگه خانواده ت برات چکار کردن که من کنم؟

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
شکر میکنم  که کسی دیگه به درد من دچار نیست

چرا بابا من هستم 🤚

مامان من با بابام دعواش میشد همشو سر من خالی میکرد حتی شده بود دو روز کامل غذا نمیذاشت خودش میرفت بیرون با دوستاش من گرسته میموندم که حرص بابامو دربیاره 😒

بعدشم که طلاق گرفت و رفت و دیگه سر نزد 🤷‍♂️🤷‍♂️

الانم فقط تلفنی ارتباط داریم 

البته قبل اینکه با بابام مشکل پیدا کنه خیلی خوب بود  حتی مدرسم یه کوچه با خونمون فاصله داشت هیچوقت نمیذاشت خودم راه برم بچه به اون بزرگیو بغل میکرد هرروز صبح ☹😥

خیلی بد بود خیلی😢 تازه بعدش من چون جهاز و اینا نداشتم مراسم عروسیمم خیلی بد بود حسرت لباس عروسم عل ...

دقیقاً  مادر منو گفتی   چقدر اذیتم میکرد    واسه پسراش جهاز کامل من یه دختر هیچ    یادم میاد یه روز اوایل زندگی شوهرم گفت خاک بر سر من که زنم یه قندون هم نیورده 

سیسمونی هم که هیچ    الان 3   4 ساله مثلاً باهام خوب شده   بازم پسری رو که هر روز فحش ناموسی بهش میداد و جلوی زنش خوردش میکرد بیشتر دوست داره         ولی دیگه واسم مهم نیست سعی میکنم خودم بهترین مادر واسه دخترم باشم

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
آره خودمم تو فکرش هستم برم سر کار خدا کنه دخترم خوشبخت بشه  من که بازنده این زندگی بودم  ...

گذشته رو فراموش کن 

نه به خاطر اینکه مادره و احترام داره چون من به خودی خود مادر یا پدر رو مقدس نمیدونم 

به خاطر اینکه خودت مادری 

و آینده یه بچه تو دستاته 

گذشته رو نمیشه کاری کرد 

ولی به فکر آینده بچه ات باش 

مطمین باش موفق میشی 

ولی به شرطی که جدا شی از گذشته

همه این چیزا برا اینه دختر بودم چه ظلمی بالا تر از این برای عروساش خودشو تیکه تیکه میکنه

ای کاش مودبانه تر جوابشو میدادی هر چند حق با تویه ولی شوهرت نمیدونه ک مادرت چ ظلمهایی در حقت کرده تصورش از مادر قدیسه اس

2706