2737
2734
عنوان

تخلیه چربی تزریق شده به صورت

41697 بازدید | 299 پست

من ۷ سال پیش ،پیش دکتر تورانی تزریق چربی صورت انجام دادم و اصلن راضی نیستم،میخوام تخلیه بشه لطفن اگر اطلاعاتی دارید بهم بگید تاحالا خیلی زیاد اذیت شدم و هزینه کردم و نتیجه نگرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نمیدونم دارم میگردم ببینم چیکار باید کرد  گلوله گلوله شده ،چندجا جذب شده چند جای دیگه جذب نشده ...

حساس نشو ایناهمه جذب میشه دستکاری نکن بدتر پوستت دستکاری میشه.زمان بده عادی میشه

چرا دیگه،یه سری جاها جذب میشه یه سری جاها میمونه ،خیلی بد میشه ،صورت از حالت طبیعی خارج میشه

از فکر تخلیه بیابیرون از همه همینه چندسال بگذره یه جاهایی مونده یه جاهاییم وقتی دقت کنی بهتر مونده ولی من حساس نیسم کمی بگذره میخام برم دوباره بزنم 

از فکر تخلیه بیابیرون از همه همینه چندسال بگذره یه جاهایی مونده یه جاهاییم وقتی دقت کنی بهتر مونده و ...

خب سلیقه ای هم هست من صورت بزرگ دوست ندارم...نمیدونم چرا دلیل خاصی داره که میگید از فکر تخلیه بیام بیرون؟

2706