2737
2734

من یه مدت چاق شدم خیلی نه ولی یکم پهلو اوردم حالا دیروز رفتیم خونه مادر شوهرم 65سالشه یه تونیک قرمز پوشیده بود جذب با یه ساپورت هی جلو من رژه میرفتم عین دختر بچه ها به نظرم عقل تو کلش نیست حالا گیرم اندام خوبی داره چروکای صورتش رو چیکار میکنه چند باری هم بهم گفته من شکمم مثل دخترای چهارده ساله اس چون من شکمم بعد از دخترم ترک ترک شده به نظرتون من چه برخوردی کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

طرف توو خونه خودش لباس مورد علاقشون میپوشه باید بابت سن و چروک جواب پس بده؟ 

بابا طفلیا مادرشوهر شدن، گناه ک نکردن. بیخیااال 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خوب لاغر شو من خواهرشوهرم خیلی چاق بود یهو لاغر کرد خیلی منم هی پز میدادن خانواده شوهرم 

منم چاق بودم رفتم لاغر کردم رژیم گرفتم حالا اون ها به کنار ولی خودم الان حس خیلی خوبی دارم موقفه لباس پوشیدن 

یا موقعی ک میرم جلو اینه یا میرم بیرون برا سلامتیم خوبه

تازه کیستم داشتم رفتم دکتر دکتره تعحب کرد ک کیستمو تو سونو نشون نمیده گفتم لاغر کردم تعجب کرد انقدر و گفت یکی از موفقیت هاش همین لاغری بوده

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏
2706