2733
2734
عنوان

مادران محترم کمک لطفاااااا

88 بازدید | 11 پست

پسرم دوماهشه وقتی بیداره حتما باید کنارش باشم ووگرنه گریه میکنه وقتی هم ک خوابه جدیدا تاچشاشو باز می‌کنه اگه کسی دوروبرش نباشه گریه می‌کنه ولی اگه کسی کنارش باشه باز میگیره می‌خوابه. چیکار کنم هیچ کار نمیتونم بکنم فقط باید کنارش بشینم

خدایا شکرت.. میشه برای سلامتی پسرکوچولوم و شوهرم صلوات بفرستین؟

دختر منم همین بود 

اره دیگه چاره ای نیس تو هم بخواب کنارش

من سریع کارام میکردم باز میخوابیدم بغلش

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بچه تا سن شش ماهگی فقط در هنگام حضور مادر و در اغوش اون احساس امنیت میکنه..سعی کن همیشه یجا بخوابونیش چ شب چ روز چون میدان دید وسیعی ندارن بچه ها وقتی جاشون عوض بشه بیتابیشون بیشتر میشه جای خوابشو سعی کن اصلا تغییر ندی ..اکثر نوزادا اینطورن

بچه گریه میکنه صداش باز میشه.

شما خودتو نشونش بده صداتو بشنوه بزار گریه کنه درست میشه.

اصولا بچه ها با گریه کردن بزرگترارو تحت کنترلشون در میارن.

من خودگ بچه ی اولم یه  ای هی مگفت سریع میرفتم سراغش 

دوستم نه 

الان میبینم بچه ی اون چقد مستقل تر از مال منه 

من بلوزمو از تنم درمیاوردم میذاشتم کنارش فکر میکرد کنارشم آخه بچه بیشتر بوی مادرو حس میکنه بعد میخوابید منم به کارام میرسیدم امتحان کن

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

دختر منم سه ماه و نیمه دقیقا همینه

وقتی بیدار میشه به محض اینکه منو میبینه انقدر قشنگ میخنده

همیشه کنارشم ، با یه مکافاتی اشپزی میکنم بیا و ببین

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738
بچه گریه میکنه صداش باز میشه. شما خودتو نشونش بده صداتو بشنوه بزار گریه کنه درست میشه. اصولا بچه ه ...

بچه ی زیر دوسال احتیاج داره که گریه میکنه ، کنار مادرش حس امنیت و ارامش داره

باید به تمام نیازاش پاسخ داده بشه 

قطعا شما کار درستو کردی 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
چه جالب نشنیده بودم اینو 👌

جواب میده امتحان کن ولی لباسو از تنت درآر نه از تو کمد چون باید بوی تنتو داشته باشه ایشالا موفق باشی دوران سختیه😁

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪