2733
2734

وای اینجا دوروزه بارون شدددید 

غرق شدیم 

همه جا ابه فقط😣

ومن هم یک روز مادر خواهم شد 💛دوست دارم بچه ام پسر بشودتا اگر طلاق خواست جامعه حق را به اون بدهد،اگر زنش خیانت کرد جامعه حق را به اوبدهد،اگر باچنددخترر رابطه داشت جامعه حق رابه اوبدهد،اگرتانیمه شب خانه نیامد جامعه حق رابه اوبدهد،اگردرخیابان بلندخندید اگر شیطنت کرد جامعه حق رابه او بدهد،اگر هرشب درخیابان ها پرسه زد جامعه حق رابه او بدهد،اگر سرکشی کرد بازهم جامعه حق به او بدهد،میدانی اخر اگر دختر باشد سیگار بکشد جامعه هرزه اش میخواند،شب به خانه دیر بیاید جامعه هرزه اش میخواند،با دوستانش سفرمجردی برود جامعه هرزه اش میخواند،در خیابان بخندد یا شیطنت کند جامعه هرزه اش میخواند،اگر شوهرش به او خیانت کند جامعه اوراهمسر نابلد میخواند،اگر پسر باشد خیابان هم برایش امن تر است،دیگر نگاه سنگین هرزه چشمان دیگران ازارش نمیدهد،اگر پسرباشد برای خودش زندگی خواهدکرد نه برای باورهای پوسیده ی مردم،ااای کاش بچه ام پسرباشد چون زن که باشی نمیتوانی موقع غمت به خیابان بروی،سیگاری اتش بزنی و دود شدن غم هایت را ببینی زن ک باشی غمت را پنهان میکنی پشت نقاب ارایشت!و با رژلبی قرمز!خنده را برای لبت اجباری میکنی!اونوقت همه فکر میکنند ن دردی هست نه غمی و تنها نگرانیت پاک شدن رژلبت هست....زن ک باشی.......!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شکر

اولین برف آخرین سال قرن 14...

چقد زود میگذره😍

البته برای ما فقط پنجشنبه بارید😑💔

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
بیا شهر ما اردبیل چند روزه برفا مونده روزمین یخ شده الانم دباره شروع شد

اره شنیدم اردبیل و تبریز و طالقان و اینا برف اومده...

تهران و کرج ک فقط بارون میاد چند روزه...

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2738
نه اولین نیست سه بار تا الان باریده

عزیزم برای شهر ما اولین برف بود

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
بارون هم خوبه دیکه حد اقل هوا رو تمیز میکنه

اره البته چون من سرمائیم...ازدواج کردم اومدم یبار تو 28 اسفند خلخال بعد رفتیم برای گردش سوسهاب...وای باورم نمیشد ک تابلو علائم کنار خیابون زیر برف بود یعنی انقدر برف اومده بود برام انقدر عجیب بود بعد من 2-3 تا کاپشن و پالتو رو هم رو هم بعد اونجاییا خودشون لباس عید تنشون

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...