2737
2734

سلام بچه ها من سه ماهه اقدامم از اقدامم عقب میندازم پریودمو اما آخرین پریودم25 مهر بود بعدش یه هفته‌ای میشه ترشحاتم قهوه‌ای و خیلییی کمه و سینه هام خیلی دردناک و سفت میشن بعضی اوقات..الآنم دو سه تا صبحه تا از خواب بلند میشم یه خونابه خیییلی کم و خفیف میبینم دیگه بعدش پاک میشم از بارداری می‌تونه باشه یا خیر🤔

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

البته بی بی زدم چند روز پیش منفی شد مدیکور گیرم نیومد وی ور زدم☹️

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تست زدی مثبته؟ اگه نه فک نکنم بارداری باشه شاید از عفونتت باشه نمیدونم همین سایت دکتر و ماما دارا میخوای ازشون بپرس ولی احتمال نمیدوم از بارداری باشه اگه لکه بینی دلشتا باشی احتمال بارداریت کمه

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
یه بیبی چک بزن،خیلی عقب انداختی

هیچوقت آنقدر عقب نمی افتاد نهایت دوازده روز🤔

تست زدی مثبته؟ اگه نه فک نکنم بارداری باشه شاید از عفونتت باشه نمیدونم همین سایت دکتر و ماما دارا می ...

خارش و سوزش ندارم .عقب افتادن از عفونت هم میشه؟؟

خارش و سوزش ندارم .عقب افتادن از عفونت هم میشه؟؟

ممکنه کیست باشه من خودم ۶ماه عقب میوفته دکترد میگن اگه حتی یه روزم عقب بیوفته یااز بارداری هس یااز کیسو و عفونت من تجربه خودم رو میگم ان شاءالله که شما باردارید

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2738
هیچوقت آنقدر عقب نمی افتاد نهایت دوازده روز🤔

اگه هنوز نرفتی دستشویی برو یه تست دیگه بخر بزن،اگه منفی بود قطعا باردار نیستی،البته اگه چند روز پیشم زدی و منفی بوده به احتمال زیاد منفیه،چون عزیزم بیبی چک نهایتاااا با ۱۰ روز تاخیر ممکنه مثبت بشه

ممکنه کیست باشه من خودم ۶ماه عقب میوفته دکترد میگن اگه حتی یه روزم عقب بیوفته یااز بارداری هس یااز ک ...

اهااا مرسی عزیزم من سابقه تاخیر بیشتر از ده روز نهایت دو هفته رو نداشتم تا بحال نمی‌دونم بازم🤔🙋

اهااا مرسی عزیزم من سابقه تاخیر بیشتر از ده روز نهایت دو هفته رو نداشتم تا بحال نمی‌دونم بازم🤔🙋

چن روز صب کن دوباره ناشتا تست بزن اگه منفی شد برو یه سونو بده 

اگه هنوز نرفتی دستشویی برو یه تست دیگه بخر بزن،اگه منفی بود قطعا باردار نیستی،البته اگه چند روز پیشم ...

باشه عزیزم به شوهرم میگم بخره برام بزنم یه بار دیگه...سینه دردم انداختم تو شک چون تا بحال اصلا تجریش نکرده بودم

من 4 تا بی بی زدم دوتا منفی دوتا هیچی نشون نداد. ولی باردار بودم

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
باشه عزیزم به شوهرم میگم بخره برام بزنم یه بار دیگه...سینه دردم انداختم تو شک چون تا بحال اصلا تجریش ...

عزیزم چون توی اقدامی هورمونات نوسان پیدا کرده،انشاءالله بارداری ولی واسه بعضیا یه مدت عقب جلو میشه دوره ها تا باردار بشه،اگه تست زدی و منفی بود برو دکتر و شرح حالت رو بگو تا بگه چیکار کنی تنظیم بشی

من 4 تا بی بی زدم دوتا منفی دوتا هیچی نشون نداد. ولی باردار بودم

خدا کنه منم همینطور  باشه

2706