2737
2734

سلام به همگی 

بچه ها یادمون نره امروز دعا کنیم برای عاقبت بخیر و عافیت 

و برای تعجیل در فرج امام مهدی (عج) که فرج و گشایش برای همه ی مردم جهانه 

برای  می تونیم امروز رو سعی کنیم برای خودمون و خانواده مون، خاطره انگیز کنیم 

مثلا با پختن یه غذای خوب 

یا کیک 

یا سفارش یه هدیه برای خودمون یا همسر یا... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

9 بار صلوات و... برای سلامتی همه مردم کشور😁

من برنامه هاااا واسه امروز ساعت 9:9 دیقه کشیدم😁

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
مگه امروز نهمه ؟

نه 10 هس😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
مگه امروز نهمه ؟

🤣

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2738

پس بزم فسنجونمو بزار فریزر و بیف استراگانوف درس کنم حالا یا با خامه بگیا با زیتون بنویسم تارخو

دیگ چیکار کنم بنظرت اسی؟ بچه شیر دارم چیزی به ذهنت نمیرسه؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

سفارش تابلوی "پلاک عشق" 

هم خیلی پیشنهاد خوبیه 

خاطره انگیز میشه 😍🌹

یه کانال میشناسم خیلی کارای جالب می کنه

جدیدترین کارش "تابلوی پلاک عشق" یا پلاک زندگی هست، من برای عقد خواهرم سفارش دادم، خیلی خیلی خوششون اومد 😍😍
آدرسشو براتون میذارم ببینید کلی ایده میگیرید، قیمتشم خدایی خیلی خوبه 👇👇😍

طراحی فانتزی از عکس
(قابل چاپ روی ماگ ، تابلو فرش ، پیکسل ، قاب موبایل و ...)
قیمت مناسب
ارسال به سراسر کشور
ثبت سفارش :
giftforyou_ir@

ادرس کانال :

giftforyou_ir@

هوا بارونی هست، من ان شاا... میخوام آش رشته درست کنم  با کشک روش تاریخ امروز رو بزنم 😍

آخی چقدر ناز.اگه کسی انقدر کدبانو نباشه عزیز ... پیشنهاد دیگه ای هم دارین؟🙃🙂

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
سفارش تابلوی "پلاک عشق"  هم خیلی پیشنهاد خوبیه  خاطره انگیز میشه 😍🌹 یه کانال میشناسم ...

مرسی

گفتم یه کار ساده توی خونه انجام بدم  که جالب هم باشه

والا ساده نیست آش😍😋😋

2706