2737
2734
عنوان

بیاید بینم چیکارا کردید

43 بازدید | 4 پست

امروز 99.9.9این همه منتظرش بودید تو امضاهاتون درموردش مقاله نوشتین حالا بفرمایی بینم چیکار کردید

یک عمر هوای دل خود داشتم اماآمدی سر به هوا چشم به راهم کردی

😐👋 من ننوشته بودم

ولی بازم هیجان دارم

😁 چون بعد نیم ساعت میخوام ببینم کم شدم یا ن😬😐

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
😐👋 من ننوشته بودم ولی بازم هیجان دارم 😁 چون بعد نیم ساعت میخوام ببینم کم شدم یا ن😬😐

خخخخخخخ حتما کم شده بودی بهم بگو

یک عمر هوای دل خود داشتم اماآمدی سر به هوا چشم به راهم کردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😁 باشه

صد دانه یاقوت دسته به دسته با نظم و ترتیب یک جا نشسته هر دانه ای هست خوش رنگ و رخشان قلب سفیدی در سینه ی آن یاقوت هارا پیچیده با هم در پوششی نرم پروردگارم هم ترش و شیرین هم آب دار است سرخ و زیبا نامش انار است/به به چقدر هم خوب میخونی خواننده😐^~^ 
2731

کم نشدم زیادم شدم تازه😐🤕😭